Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti nektek nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nektek nem rossz hogy nőknek születtetek?

Figyelt kérdés

Már csak azért kérdezem mert szerintem sokkal nehezebb helyzetben vannak mint a férfiak.A nőknek ugye ott van a menstruáció,nekik kell szülni és sokszor ők védekeznek a nem kívánt terhesség ellen (fogamzásgátló tabletta=rossz mellékhatások,spirál=különböző komplikációk merülhetnek fel stb) Abortusz esetén is ők húzzák a rövidebbet


A férfiaknak viszont nincsenek ilyen gondok,ha teherbe ejtenek valakit akkor csak annyi a dolguk hogy felszívódnak,a gyereket pedig a nőnek kell felnevelnie


Végülis arra lennék kíváncsi hogy mi hozható fel pozitívumnak a férfiakkal szemben?Én csak arra tudok gondolni hogy bizonyos nők könnyebben tudnak boldogulni az életben bizonyos "szolgáltatások" vagy a külsejük miatt (itt nem csak a prostitúcióra gondolok és tisztában vagyok vele hogy az sem egy álom "meló") más nem jut az eszembe


Őszintén sajnálom a nőket,szerintem sokkal nehezebb dolguk van az életben


2012. okt. 18. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
És a tökönrúgás, az smafu?
2012. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nehezebb dolguk van, de sokkal hamarabb szerzik meg azt amit a férfiak.
2012. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

hát én nem sajnálom h nő vagyok .-)))


sokkal több örömöm van benne mint ha pasi lennék

ott a terhesség és a szülés ennél szebb dolog nincs a világon :-)

én döntöm el h az a pasi kell e vagy sem -- ha nem hiába is pedálozik :-)

védekezésnek ott a gumi -- ha nem akar gyereket vagy elkapni valamit - felhúzza

nem kell gyerektartás fizetnem ha a pasim lelép a gyerek mellől

sokkal több pasi van utcán mint nő

mert a nők sokkal kevesebbszer adják fel

nagyobb az akaratuk

jobb túlélők az életben

erősebb a szervezetük

jobban manipulálják a környezetüket

tovább élnek


lehet h nehezebb de sokkal több a szépség benne

2012. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek nő lenni. Persze, vannak bizonyos dolgok amik zavarnak: pl. fizikailag általában mi vagyunk a gyengébben, de ami a legrosszabb, hogy a nőket sokan hülyébbnek tartják a férfiaknál, csak azért mert nem lóbálunk semmit a lábunk között.

Kíváncsiságból, mondjuk egy hétre kipróbálnám milyen férfinek lenni, mármint férfi testtel, de azt hiszem nagyon hamar visszavágynék "magamba"

2012. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehezebb, főleg azoknak a nőknek akiknek nem volt olyan szerencséjük, hogy egyenlő jogokkal rendelkeznek a férfak mellett.

Én pozitívumnak mindenképp a szülést tudom felhozni. Egy apa nyilvánvalóan nagyon szereti a gyermekét és ez fordítva is, de egy anya-gyermek kapcsolattal nem hasonlítható össze NORMÁLIS esetben. ( Nyílván van erre is rengeteg ellenpélda sajnos)

Valamint a nő a szebik nem , szeretek szépen kinézni, szép ruhákban járni, fodrászhoz menni és szeretem , hogy a férfiak NORMÁLIS esetben előzékenyek a nőkkel szemben.

:)

2012. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
31%

'a férfiaknak csak annyi a dolguk, h felszívódjanak, a gyereket a nőnek kell felnevelni' -azok nem férfiak, hanem kisfiúk

nőnek lenni kicsit több annál, mintsem szexuális szolgáltatásokat nyújtani pénzért, v nem pénzért, esetleg felcsinálódni...alapvetően a kérdés feltevéssel van a baj

meg a biológiát hozod, a menstruáció, ha görcsölsz, kellemetlen, de egyébként a nőiség része, számomra nem teher, az lenne a teher, ha nem lenne, én pl. nem akarnék reggel spermában úszva ébredni...


de pl. a nőknek nem kell bátornak lenni

2012. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

sokkal jobb nőnek lenni. amennyi a hátránya, annyi az előnye is.


pl ha valamit el akarok érni egy férfinál(megkérem őt, hogy segítsen vmiben) elég csak szépen néznem rá és segít, míg ezt egy férfi nem játszhatja el.

2012. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Még itt a végén kiderül hogy rosszabb férfinak lenni.Ha így folytatjátok tovább átoperálom magamat nővé :D
2012. okt. 18. 09:28
 9/29 anonim ***** válasza:
Én mindig szívesebben lettem volna pasi, de ez nem kívánságműsor.
2012. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"a nőket sokan hülyébbnek tartják a férfiaknál, csak azért mert nem lóbálunk semmit a lábunk között"


Itt látom én is a problémát. Ez egy eléggé betokosodott vélekedés, szinte az anyatejjel szívjuk magunkba. És észrevétlenül.

Ha ezt vesszük, tényleg jobb férfinak lenni.

2012. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!