Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejönnek a katonák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a katonák?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 12:37
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
nekem tetszenek a katonák :)
2012. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen!!! :D Írhatsz privit, ha szeretnél. :)
2012. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Nekem bejönnek, legalább is megfog bennük, hogy védelemérzetet adnak, valamint irányítanak. Alapjáraton elég irányító típus vagyok, talpraesett, aki nem kér más segítségéből, ezért is lenne jó, egy még talpraesettebb fickó. Persze ez még a jövő zenéje.

Valamint engem is érdekel ez a terület.

15/L

2013. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Elképesztően felizgatnak.
2014. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha te irányító típus vagy a katonaságnál majd le szoktatnak róla. És különben is ott a közösségi szellemen van a hangsúly ami rátok bulizos,iszogatos,drogozos kölykökre nem igazán igaz, nem sok fogalmatok van az összetartozás érzésétől....
2017. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!