Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában mindenki ilyen fura?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen visszahúzódó,és önbizalom hiányos?

Mert akkor már fel sem teszek kérdéseket ha ilyenek adnak csak választ.Félek komolyan.Nagyon sok lelkisérült van itt,vagy lehet hogy csak pár és ők írnak mindig ki ilyen hülyeségeket?? Ebben semmi provokáció nincs.Teljesen komolyan kérdezem hogy vannak itt normálisak is? Mármitn akik nem ezek a visszahúzódó fajták?


17/L


2012. szept. 30. 20:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Van aki ért is hozzá,és próbál segíteni!
2012. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Defektesektől" is kaphatsz jó tanácsot.


"Aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja."

2012. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Attól , hogy valaki visszahúzódó még normális csak úgy megsúgom. Nem kéne piszkálni a visszahúzódó embereket! Sok nagy pofájú ezerszer szarabb csak nem veszik észre magukat ;) Mellesleg én is az vagyok nem érzem magam sem nyominak sem nem normálisnak. Szimplán magamba tudok nézni és észre veszem a hibáimat , lehet ,hogy túlságosan is de még így is jobb vagyok mint pár normálisnak mondott emberke. Gondolkozz el mielőtt valakit sértegetsz észlény.Mellesleg a visszahúzódó emberek nagyon jó megfigyelők és attól még adhatnak nagyon jó válaszokat amiket érdemes megfogadni.
2012. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Érdekes...Magam is az általad említett nem normális kategóriába tartozom. Ezt sokan tudják is itt, mégis, viszonylag sokan fordulnak hozzám privátban egy-egy kérdésre adott válaszom kapcsán, és eddig még mindannyiszor pozitív visszajelzést kaptam. :)
2012. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de itt az egyetlen defektes az a kérdező ha valaki nem tud valamiről mit okoskodik? Még csak azt sem hajlandó meg tudni miért ilyenek ezek az emberek amilyenek pff.
2012. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában a kérdezők többsége ilyen. Igazából nem választ, hanem igazolást várnak. Ha olyan választ kapnak, ami nekik nem tetszik, akkor lepontoznak (a több nyavalygó válaszoló is). Ők maradnak, mert egymást meg felpontozzák és van sikerélményük.

Amíg csak szakmai kérdésekre válaszoltam, addig 96%-om volt.

2012. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
ebben van igazság:)
2012. szept. 30. 22:33
 38/39 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm a lúzereket. De az sem valami normális dolog hogy ha valaki ennyire általánosít. Sok az ilyen kérdés, ami így kezdődik hogy Minden pasi ilyen vagy olyan? Mindent egy-két csávó alapján.
2012. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy mindenki ilyen lenne :D
2012. szept. 30. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!