Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában mindenki ilyen fura?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen visszahúzódó,és önbizalom hiányos?

Mert akkor már fel sem teszek kérdéseket ha ilyenek adnak csak választ.Félek komolyan.Nagyon sok lelkisérült van itt,vagy lehet hogy csak pár és ők írnak mindig ki ilyen hülyeségeket?? Ebben semmi provokáció nincs.Teljesen komolyan kérdezem hogy vannak itt normálisak is? Mármitn akik nem ezek a visszahúzódó fajták?


17/L


2012. szept. 30. 20:42
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van.A másik meg,hogy olyanok is adnak választ akiknek fogalmuk sincs a dologról...

De ha ide kiírod akkor segítünk

2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
de te most mért gonoszkodsz?? Én vagyok most a hibás? Nee köss belém mert én sem kötöttem senkibe!
2012. szept. 30. 20:52
 13/39 anonim ***** válasza:

14 egy buta.

Igaza van a kérdezőnek ebben a szempontban

2012. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

jólvan akkor értelmetlen a kérdés is.


Valakinek privátba írhatok aki nem ilyen önbizalom hiányos?

2012. szept. 30. 20:54
 15/39 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

Írtam neked két privátot is, nem válaszoltál. Pszichológiát is olvasok, szociológiát, jó kis élettapasztalatom van... Mi a gond??? Nem vagyok elég jó?

2012. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Igen nekem írhatsz,én segítek
2012. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

20:55

te is az a fajta vagy akiről beszélek.Azt akartad elmagyarázni hogy miért ilyenek azok akik ilyenek de engem nem érdekel ez.


Másiknak írok köszi:)

2012. szept. 30. 20:56
 18/39 anonim ***** válasza:
Írj, segítek! Pszichológiával foglalkozom.
2012. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
ja bocsi lehet nem neked szólt cska írtak páran és most hirtelen összekavarodtam bocsi :)
2012. szept. 30. 20:58
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Értem, szóval attól, hogy tudom mik a hibáim, és ápolom, azt hiszed te jobb vagy... nem baj, nem foglalkozom veled, csak kiröhöglek, hogy ez alapján itélsz meg valakit, és bunkóság nem válaszolni :D Szervusz, jó duzzogást és válogatást, az én életemmel egyébként MÁR nincs baj, mert kikerültem a negativitás kereszttüzéből, és objektív vagyok. Láttam mind a két végletet... és te magyarázol nekem? negyed annyit sem tudsz a világról mint én...
2012. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!