Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában mindenki ilyen fura?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen visszahúzódó,és önbizalom hiányos?

Mert akkor már fel sem teszek kérdéseket ha ilyenek adnak csak választ.Félek komolyan.Nagyon sok lelkisérült van itt,vagy lehet hogy csak pár és ők írnak mindig ki ilyen hülyeségeket?? Ebben semmi provokáció nincs.Teljesen komolyan kérdezem hogy vannak itt normálisak is? Mármitn akik nem ezek a visszahúzódó fajták?


17/L


2012. szept. 30. 20:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Miért van az hogy naponta ki borul azon itt valaki hogy csak önbizalom hiányos kérdések vannak?
2012. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Vannak.
2012. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én nem borultam ki csak érdekel hogy vannak-e itt mások is akik nem "ilyenek"
2012. szept. 30. 20:45
 4/39 anonim ***** válasza:

A kérdezők zöme igen.

Mi meg próbálunk segíteni nekik.Több kevesebb sikerrel.

Én normális vagyok.Írj ha van kérdésed,én szívesen segítek

19F

2012. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Én például. Munka közben jó pihenésképpen mosolyogni az általad említett kategórián.

Meg persze elbeszélgetni néhány normális kérdezővel.


De messzire menő statisztikai adatokat tényleg nem érdemes levonni az itt beérkező válaszokból, mert a 90% tényleg defektes.

2012. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
akkor nem teszek fel inkább kérdéseket.
2012. szept. 30. 20:46
 7/39 anonim ***** válasza:

Én pl a szöges ellentétük vagyok MINDEN téren. Szerintem még sok is lennék neked, ha szexről akarsz beszélni.:-D


19F

2012. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írjál ki kérdést,vagy írj priviben.

Most úgy is akad pár értelmes válasz

2012. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Azért lehet próbálkozni, csak nagyon meg kell szűrni a válaszokat.

Illetve komolytalan kérdésekre jó ez az oldal, de az életedet azért ne bízd rá. Ha komoly a probléma, akkor orvos, pszichológus, család - ha viszont csak tanácstalan vagy valamiben, akkor jó ez.

2012. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
34%
Pont az ilyen nagyképű, másokon áttaposó csajok miatt, mint a kérdező is, van egyre több "fura" ember! Ha nem lenne a csajok 90%-a ilyen, akkor nem lennének visszahúzódó srácok sem!
2012. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!