Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában mindenki ilyen fura?

Figyelt kérdés

Mindenki ilyen visszahúzódó,és önbizalom hiányos?

Mert akkor már fel sem teszek kérdéseket ha ilyenek adnak csak választ.Félek komolyan.Nagyon sok lelkisérült van itt,vagy lehet hogy csak pár és ők írnak mindig ki ilyen hülyeségeket?? Ebben semmi provokáció nincs.Teljesen komolyan kérdezem hogy vannak itt normálisak is? Mármitn akik nem ezek a visszahúzódó fajták?


17/L


2012. szept. 30. 20:42
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
utolsó te miről beszélsz?
2012. szept. 30. 20:59
 22/39 anonim ***** válasza:
55%

Itt pusztán az a gond, hogy az emberek evidens válaszokra cáfolnak rá, az idióta kérdéseikkel. Mint pl : "Nem védekeztem a barátommal, elélvezett bennem, 4 hónapja késik a havim, szerintetek terhes vagyok? "

Valahogy ilyenkor a válaszadók többsége nem tud megértő lenni, mert ilyen hülye embereknek már kiállítást kellene szervezni.

A másik meg az olyan jellegű kérdések, amikor semmit sem fejt ki a kérdező. Mint pl.: " Haragszik rám a barátnőm, miért?". Hát honnan a véreres haracsa f*szából tudja kiszűrni a válaszadó, hogy mit is akar kérdezni az a lelkisérült?

Ilyenkor bezzeg jönnek, a vicces válaszok, amin általában jókat kacagok, mert hülye kérdésre, hülye válasz. Ilyen egyszerű.

2012. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Újabb PM próbálkozás kedves kérdező, három a magyar igazság.
2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
70%os örülnék ha leszakadnál rólam privát....
2012. szept. 30. 21:03
 25/39 anonim ***** válasza:
Ééés nyert az elméletem :D Jól kiélvezem magamat, hidd el, tudod ez is csak pszichológia, most elkönyveltem magamban, hogy jobb vagyok, csupán ilyen hülyeségek alapján. :PP Ja tudom... mindegy. Köszönöm, hogy értelmetlen kérdést tettél föl, és gyarapítottad a h*lyék listáját az oldalon. Fura lennék? Lehet :PP De az oldal azért van, hogy az ilyen furákon segítsenek...
2012. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
letudod tiltani, és akkor nem tud levelet írni
2012. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Ezeket meg jelentheted, de szerintem nem volt túl OFF, ha a témát nézem...
2012. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
mivan???
2012. szept. 30. 21:08
 29/39 anonim ***** válasza:

Megígértem, három levél, három a magyar igazság, a ráadásban nem hiszek, egyébként elmondom neked most azt, hogy mi itt a probléma.

Az itt jelenlévőket könnyen lehet kategorizálni.

*Kis pisisek: Ők azt hiszik attól lesznek menők, hogy idejönnek, és mindenféle hülyeséget leírogatnak, vagy idiótábbnál idiótább szituációkra kérdezzenek rá tőszavakkal.

*Vannak tipikus trollok, akik vagy a munkát, vagy a sikertelen életüket vezetik itt le.

*Vannak azok, akik szeretnének segíteni másokon azzal, hogy válaszolnak legjobb tudásuk szerint a kérdésekre, ettől euforikus élményük lesz, és azt hiszik jót cselekednek, pedig igazából nem sokat ér

*Vannak azok, akik csak röhögni járnak fel, nem pazarolnak energiát erre...


Ezek között lehet is ugrálni. Tipikus kérdések a: jó a f@rkam, szerintetek szeret, mit csináljak ilyen helyzetben, terhes lettem mit tegyek, ...

Ilyen kérdések után az épeszű ember krva mérges lesz, mert a normális kérdéseknek nem hagynak lehetőséget ezek az érzelmileg, agyilag labilis egyének, akik egyszerű döntéseket sem tudnak meghozni, mint hogy: mit vegyen fel randira, ha rámosolyognak az pozitív-e... Ők a társadalomban nem töltenek be rangos helyet szerintem, legalábbis intelligencia nincs hozzá...


De nem folytatom, így is sok a leütés. Tényleg buta vagyok? :(

2012. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
"31/32 Időpont ma 21:10" igen élveztem, bocsi, nem tartom értelmesnek a kérdezőt, de túlságosan magamat sem, mert gyakran vezérelnek indulatok... de 70% az 70%... nem??? lepontozhattok, vissza tudom hozni :)
2012. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!