Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jó úton haladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó úton haladok affelé, hogy jó pasi legyek? (úgy érzem néha rombolni kell ahhoz, hogy építeni tudjunk)

Figyelt kérdés

Sok konfliktusom volt, de felbátorodtam nagyon. Kiverekedtem magam a f.sz emberek zaklatásaiból amennyire tudtam. Elkezdtem letiltani a facebook chatet mert úgy érzem csak az időmet vesztegetem rajta, akikkel nagyon érdekeljük egymást megtaláljuk egymást offline is. Lecseréltem a profilképem egy bemutató farkasfejű csajra (srác vagyok) hogy a sok f.sz aki oltogatni akar majd ezt lássa először.


A legtöbb jó csajjal már beszéltem, hogy megdugnám őket, és mosolygok amikor a folyosón hallom, hogy a mérnök hallgatók hogyan beszélik ki egymás között ezeket, amikor nekem simán meglennének, ha nem lennék ilyen hanyag.


Ma pl majdnem feljött az egyik ilyen csaj és a téma burkoltan de a dugás volt, viszont amikor megkérdeztem tőle mikor csinálták fel utonljára megsértődött és meggondolta magát.


Valahogy leszarok mindenkit, direkt hangosan hallgatom a zenét, hogy nehogy véletlenül mással baszogassanak, támadjanak be ezzel én meg majd flegmán lejjebb halkítom.


Elkezdtem úgy viselkedni mint aki megbolondult.


Régen zaklattam az embereket, most valahogy csak azzal beszélek akikkel dolgom van. Sok időt töltöttem a facebook chaten, most erre sincs már szükségem.


Igazából csak szexet akarok, bulikat, meg elérni valamit az életben.


Tökre leszarom már mit gondol rólam más, az öltözködésem is tökre el fog vadulni, ingekben akarok járkálni, meg bőr cuccokban, leszarom mit mond rólam a többi f.sz aki nem mer élni... nem mer önmaga lenni. Én merek és mindenki tisztelni fog ezért.


Itt rontottam el egészen idáig. Nem a saját szerepemet játszottam, hanem felvettem egy visszafogott álarcot ami mindenkit megzavart, senki nem értette.



A támadásokra meg elkezdtem visszatámadni. Volt egy srác aki még akkor sem riadt vissza a baszogatásomtól, amikor behívtam a szobába, kulcsra zártam az ajtót, és eldobtam a kulcsot. Megmondtam neki, hogy most összeverhetném, de látta rajtam, hogy nem teszem meg.


Na most kicsit leállt, de én azért elkezdtem fűzni a barátnőjét. Erre majd visszavesz a cica.


Jó úton haladok, ugye? Tudom hogy ez nem teljesen egy kérdés, de érdekel (kivételesen érdekel) más átélt-e hasonlót?


2012. szept. 29. 02:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Fogtam a fejemet s nem tudtam sirjak-e válasz/ kérdés láttán. Istenem..micsoda értelmes emberek... kb. 3 at véltem felfedezni akit talán az agya irányit és nem a farka/pinája. Egyetemen inkább tanulni kéne..persze belefér pár dugás, mert azért vmien szinten errol IS szól(ez a kor)..de ne csináljunk már versenyt ebbol(bocs h nemtok mindig ékezettel írni)...és nem vagy, nem is leszel vagány faszi, mert már alapból itt kérded ki a véleményeket, ismeretlenektol, haverjaidtól nem merted megkérdeni mi??..ha vannak egyáltalán.Ja és hiába adod a vagány gyereket, hamarosan belefáradsz, akkor meg lehull a maszk...
2012. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

"kb. 3 at véltem felfedezni akit talán az agya irányit és nem a farka/pinája."


Gondolom itt rám is céloztál negatívan. Tanulni kellene az egyetemen? Reál szakon vagyok évfolyamelső. Néha mások dogáit is én írom meg. :)

Bár igazából nem a hajtás, hanem az érdeklődés, meg mindig is jó volt a logikám.

De tény, hogy kell hozzá kitartás is, meg foglalkozni az anyaggal.. na én épp ezért lazításként (is) használom a fiúzást, muszáj néha kikapcsolni.


De fiúkkal komoly kapcsolatot nem is szeretnék az egyetem alatt, sőt. Addig laza szexkapcsolatok (azok nem zavarnak be a tanulásba).

2012. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!