Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jó úton haladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó úton haladok affelé, hogy jó pasi legyek? (úgy érzem néha rombolni kell ahhoz, hogy építeni tudjunk)

Figyelt kérdés

Sok konfliktusom volt, de felbátorodtam nagyon. Kiverekedtem magam a f.sz emberek zaklatásaiból amennyire tudtam. Elkezdtem letiltani a facebook chatet mert úgy érzem csak az időmet vesztegetem rajta, akikkel nagyon érdekeljük egymást megtaláljuk egymást offline is. Lecseréltem a profilképem egy bemutató farkasfejű csajra (srác vagyok) hogy a sok f.sz aki oltogatni akar majd ezt lássa először.


A legtöbb jó csajjal már beszéltem, hogy megdugnám őket, és mosolygok amikor a folyosón hallom, hogy a mérnök hallgatók hogyan beszélik ki egymás között ezeket, amikor nekem simán meglennének, ha nem lennék ilyen hanyag.


Ma pl majdnem feljött az egyik ilyen csaj és a téma burkoltan de a dugás volt, viszont amikor megkérdeztem tőle mikor csinálták fel utonljára megsértődött és meggondolta magát.


Valahogy leszarok mindenkit, direkt hangosan hallgatom a zenét, hogy nehogy véletlenül mással baszogassanak, támadjanak be ezzel én meg majd flegmán lejjebb halkítom.


Elkezdtem úgy viselkedni mint aki megbolondult.


Régen zaklattam az embereket, most valahogy csak azzal beszélek akikkel dolgom van. Sok időt töltöttem a facebook chaten, most erre sincs már szükségem.


Igazából csak szexet akarok, bulikat, meg elérni valamit az életben.


Tökre leszarom már mit gondol rólam más, az öltözködésem is tökre el fog vadulni, ingekben akarok járkálni, meg bőr cuccokban, leszarom mit mond rólam a többi f.sz aki nem mer élni... nem mer önmaga lenni. Én merek és mindenki tisztelni fog ezért.


Itt rontottam el egészen idáig. Nem a saját szerepemet játszottam, hanem felvettem egy visszafogott álarcot ami mindenkit megzavart, senki nem értette.



A támadásokra meg elkezdtem visszatámadni. Volt egy srác aki még akkor sem riadt vissza a baszogatásomtól, amikor behívtam a szobába, kulcsra zártam az ajtót, és eldobtam a kulcsot. Megmondtam neki, hogy most összeverhetném, de látta rajtam, hogy nem teszem meg.


Na most kicsit leállt, de én azért elkezdtem fűzni a barátnőjét. Erre majd visszavesz a cica.


Jó úton haladok, ugye? Tudom hogy ez nem teljesen egy kérdés, de érdekel (kivételesen érdekel) más átélt-e hasonlót?


2012. szept. 29. 02:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Ja igen, ezt az egészet az egyetemi élet hozta ki belőlem röpke 1 hónap alatt. Rájöttem, hogy a csajoknál nem jó ez a jófiú vonal, azt meg nem akarom végignézni, hogy a többi keménykedő kúrjon minden nőt aki bejön.


Kúrhatják, de így legalább lehet, hogy meglesz majdnem, vagy minimum egyszer előttük nekem is néhány csajszi.

2012. szept. 29. 02:45
 2/52 A kérdező kommentje:
Amúgy meg így is lehetek jófiú.
2012. szept. 29. 02:45
 3/52 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik,hogy a döntő pillanatban a gatyádba szärsz.

pl az beszólás a csajnak.

féltél,hogy dugás lesz és direkt elb@sztad ezzel a gáz dumával.

meg behívod a gyereket linkre.

ez nagyon csicska húzás.

ha valamit elkezdesz fejezd is be.


és igen,éltem át hasonlókat,azzal a különbséggel,hogy én megdugtam a nőket,és levertem azt aki paraszt volt.

2012. szept. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
van benne valami.... gyorsan tanulok.
2012. szept. 29. 02:55
 5/52 A kérdező kommentje:
senki se lehet elsőre tökéletes, biztos értékelni fogja később a csaj a próbálkozásomat.
2012. szept. 29. 02:58
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogja értékelni. Egy csaj rengeteg fiú közül válogathat (biztosan tudod).


Nekem kb. egy életre elmegy a kedvem attól, aki ilyen szöveggel nyomul. "Mikor csináltak fel utoljára?"


A szex kapcsolódik a szaporodáshoz, szó se róla. De én a csinos fiú hátsókra indulok be, meg a szép feszes felsőtestre, esetleg célozzon mennyire bevállalós, legyen meg a szexuális feszültség.


De ez a "mikor csináltak fel utoljára" kb olyan, mintha téged azzal akarnálak felizgatni, hogy "gyere, te nagy spermadonor". :D Vagy tenyészbika... mert akarom a hímivarsejtjeidet.


Szóval olyan... bár a fene tudja már, nektek pasiknak szinte minden bejön :P

2012. szept. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Hát hallod :D

kicsit tényleg hangulatbontó, de simán bejönne.

2012. szept. 29. 03:05
 8/52 anonim ***** válasza:

*célozzon rá


Na mindegy, ez azért ne szegje a kedved. De a visszataszító szövegektől azért szerintem azért csak óvatosan. És itt még csak nem is arra célzok, hogy romantika meg érzelgősködés...

2012. szept. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

viszont szerintem rossz differenciált hoztál fel.

ez inkább arra hasonlít fiúban hogy "mikor dugtál meg csajt utonljára te kretén? nem kell egy kis fincsi punci?"

Amúgy meg simán kellene, csak az ilyen csajokat óránként dugja a pasija ezért ilyen szituációk nem jönnek létre :D


Eleve az is egy anomália, hogy nekem most nincs csajom. Egyszerűen kvantummechnaikai lehetetlenség.

2012. szept. 29. 03:07
 10/52 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon kell a szöveg szerintem, ez tényleg undorító, csak tudod, most pont abban a korszakomban vagyok, hogy ki akarom magam rendesen dugni.... aztán ha megvan, keresek egy komoly kapcsolatot.
2012. szept. 29. 03:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!