Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jó úton haladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó úton haladok affelé, hogy jó pasi legyek? (úgy érzem néha rombolni kell ahhoz, hogy építeni tudjunk)

Figyelt kérdés

Sok konfliktusom volt, de felbátorodtam nagyon. Kiverekedtem magam a f.sz emberek zaklatásaiból amennyire tudtam. Elkezdtem letiltani a facebook chatet mert úgy érzem csak az időmet vesztegetem rajta, akikkel nagyon érdekeljük egymást megtaláljuk egymást offline is. Lecseréltem a profilképem egy bemutató farkasfejű csajra (srác vagyok) hogy a sok f.sz aki oltogatni akar majd ezt lássa először.


A legtöbb jó csajjal már beszéltem, hogy megdugnám őket, és mosolygok amikor a folyosón hallom, hogy a mérnök hallgatók hogyan beszélik ki egymás között ezeket, amikor nekem simán meglennének, ha nem lennék ilyen hanyag.


Ma pl majdnem feljött az egyik ilyen csaj és a téma burkoltan de a dugás volt, viszont amikor megkérdeztem tőle mikor csinálták fel utonljára megsértődött és meggondolta magát.


Valahogy leszarok mindenkit, direkt hangosan hallgatom a zenét, hogy nehogy véletlenül mással baszogassanak, támadjanak be ezzel én meg majd flegmán lejjebb halkítom.


Elkezdtem úgy viselkedni mint aki megbolondult.


Régen zaklattam az embereket, most valahogy csak azzal beszélek akikkel dolgom van. Sok időt töltöttem a facebook chaten, most erre sincs már szükségem.


Igazából csak szexet akarok, bulikat, meg elérni valamit az életben.


Tökre leszarom már mit gondol rólam más, az öltözködésem is tökre el fog vadulni, ingekben akarok járkálni, meg bőr cuccokban, leszarom mit mond rólam a többi f.sz aki nem mer élni... nem mer önmaga lenni. Én merek és mindenki tisztelni fog ezért.


Itt rontottam el egészen idáig. Nem a saját szerepemet játszottam, hanem felvettem egy visszafogott álarcot ami mindenkit megzavart, senki nem értette.



A támadásokra meg elkezdtem visszatámadni. Volt egy srác aki még akkor sem riadt vissza a baszogatásomtól, amikor behívtam a szobába, kulcsra zártam az ajtót, és eldobtam a kulcsot. Megmondtam neki, hogy most összeverhetném, de látta rajtam, hogy nem teszem meg.


Na most kicsit leállt, de én azért elkezdtem fűzni a barátnőjét. Erre majd visszavesz a cica.


Jó úton haladok, ugye? Tudom hogy ez nem teljesen egy kérdés, de érdekel (kivételesen érdekel) más átélt-e hasonlót?


2012. szept. 29. 02:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

7: Akkor legalább tudom, hogy néha egyszerűen csak magatokból indultok ki :D


Igen, jó szó- hangulatbontó. Nem a romantikus hangulatot bontja, hanem valahogy nem illik oda. Mert használják ezt a kifejezést, de teljesen szimpla, "szexmentes" formában, nem "csábító" szövegként. Általában a megesett lányokra volt használatos. :P


(Vagy újabb példa, ha egyszerűen megfordítom: azzal nyomulna a csaj, hogy "gyere te csődör, csinálj fel!"... jó, neked talán bejönne, de fogadom, hogy sok pasi csak nézne maga elé meredt szemekkel, hogy "miii van???" :D)

2012. szept. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
De ez tuti látszik rajtam, és ti nők nagyon megértőek és türelmesek szoktatok lenni, meg azért szeretitek ti is a f.szt. szóval nem lehet baj az ilyennel.
2012. szept. 29. 03:09
 13/52 A kérdező kommentje:
figyu tegyük hozzá, hogy facebookon beszéltem vele. Tudtam, hogy úgyse fog feljönni dugni, mert ez szinte biztos, de szerettem volna, hogy rendesen megjegyezzen magának, meg pletykáljanak rólam a többi csajjal. Ez volt a célom valójában.
2012. szept. 29. 03:10
 14/52 anonim ***** válasza:

Értem, nincs ebben semmi rossz. Lányok is csinálják. Most vagy fiatal, ki kell élni magad (az meg csak nekünk jó, hogy ti fiúk állandóan "szórakozni" akartok- van miből válogatnunk :D)


Egyetemista korában meg azért a lányok többsége se akar még halálosan komoly, "életre szóló" kapcsolatot... :)

2012. szept. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
+ ha egyszer idekeveredik a szobába, nem fog csodálkozni ha belenyalok a szájába, aztán később a lába közé..
2012. szept. 29. 03:10
 16/52 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, és kerülöd a "nagyon gáz" szövegeket (továbbá a közelükbe mersz menni), akkor előbb-utóbb összejön szerintem.


Na mondjuk azt nem tudom, külsőleg milyen vagy.

2012. szept. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
15: Ez jó kiindulási alap, bár lehet fordítva is :P
2012. szept. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

na én arra jöttem rá, hogy a


meg akarlak dugni, az nemgáz


de a: szia cica, van gazdid?, az már gáz.


+ a másik, hogy mondom ezt, hogy meg akarom dugni csak lefektetem benne, aztán ha később rendes srác leszek vele vissza fog erre emlékezni érted.

2012. szept. 29. 03:14
 19/52 A kérdező kommentje:

meg hát gondolj már bele....


"jajj hát tegnap beszéltem egy mérnök fiúval olyan cuki volt"


"de az a srác, tudod az a művészetis, akinek farkasfej van kint a facebookján, képzeld azt írta nekem, hogy meg akar dugni... láttad kivel jár most?"


erről van szó. ugye érted?

2012. szept. 29. 03:16
 20/52 A kérdező kommentje:
"ja, olyan paraszt volt, de amúgy tud aranyos is lenni"
2012. szept. 29. 03:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!