Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, jó úton haladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó úton haladok affelé, hogy jó pasi legyek? (úgy érzem néha rombolni kell ahhoz, hogy építeni tudjunk)

Figyelt kérdés

Sok konfliktusom volt, de felbátorodtam nagyon. Kiverekedtem magam a f.sz emberek zaklatásaiból amennyire tudtam. Elkezdtem letiltani a facebook chatet mert úgy érzem csak az időmet vesztegetem rajta, akikkel nagyon érdekeljük egymást megtaláljuk egymást offline is. Lecseréltem a profilképem egy bemutató farkasfejű csajra (srác vagyok) hogy a sok f.sz aki oltogatni akar majd ezt lássa először.


A legtöbb jó csajjal már beszéltem, hogy megdugnám őket, és mosolygok amikor a folyosón hallom, hogy a mérnök hallgatók hogyan beszélik ki egymás között ezeket, amikor nekem simán meglennének, ha nem lennék ilyen hanyag.


Ma pl majdnem feljött az egyik ilyen csaj és a téma burkoltan de a dugás volt, viszont amikor megkérdeztem tőle mikor csinálták fel utonljára megsértődött és meggondolta magát.


Valahogy leszarok mindenkit, direkt hangosan hallgatom a zenét, hogy nehogy véletlenül mással baszogassanak, támadjanak be ezzel én meg majd flegmán lejjebb halkítom.


Elkezdtem úgy viselkedni mint aki megbolondult.


Régen zaklattam az embereket, most valahogy csak azzal beszélek akikkel dolgom van. Sok időt töltöttem a facebook chaten, most erre sincs már szükségem.


Igazából csak szexet akarok, bulikat, meg elérni valamit az életben.


Tökre leszarom már mit gondol rólam más, az öltözködésem is tökre el fog vadulni, ingekben akarok járkálni, meg bőr cuccokban, leszarom mit mond rólam a többi f.sz aki nem mer élni... nem mer önmaga lenni. Én merek és mindenki tisztelni fog ezért.


Itt rontottam el egészen idáig. Nem a saját szerepemet játszottam, hanem felvettem egy visszafogott álarcot ami mindenkit megzavart, senki nem értette.



A támadásokra meg elkezdtem visszatámadni. Volt egy srác aki még akkor sem riadt vissza a baszogatásomtól, amikor behívtam a szobába, kulcsra zártam az ajtót, és eldobtam a kulcsot. Megmondtam neki, hogy most összeverhetném, de látta rajtam, hogy nem teszem meg.


Na most kicsit leállt, de én azért elkezdtem fűzni a barátnőjét. Erre majd visszavesz a cica.


Jó úton haladok, ugye? Tudom hogy ez nem teljesen egy kérdés, de érdekel (kivételesen érdekel) más átélt-e hasonlót?


2012. szept. 29. 02:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Ez amúgy egy szép kritika volt, de az előzőhöz hasonló erőltetetten támadóakat amikből az életben is sokat kapok nem tudom hova tenni.


Mindenki egyedül jön rá a dolgokra... és idővel. Azzal, hogy bármivel is visszaszorítják, csak lelassítják a fejlődésben. Szerintem. Itt van ez a csaj is. Kicsit túlzásba vittem a témát, de szerintem ha türelmesebb lennék simán mehetnék kipróbálni a punciját.


Nem tudom hogy a tag, aki beszólt hány hét alatt érné ezt el bárkinél is.


Szóval úgy érzem, hogy nálam a pont. Mégis, egyes f.szok kiválóan el tudják hitetni az emberrel az ellenkezőjét. Szóval ezek ellen hogyan védekezzek?


általában nem állok velük szóba és ennyi. de vannak helyzetek amikor nem tudom őket kikerülni.

2012. szept. 29. 05:49
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit erőltetettnek érzem ezt a dolgot,dehát te életed.Viszont figyelmeztetnélek,hohy ezzel a viselkedéssel kihúzod másnál a gyufát,szóval ajánlanék valami küzdősportot elkezdeni,nehogy valaki beverje a képed.
2012. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
A viselkedés egyáltalán nem számít a lányoknak, csak a külső. Hiába játszod meg magad, nem mész vele semmire, amíg ugyanolyan arcod van és ugyanolyan magas vagy.
2012. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Látszik a kérdésed kiírásából is, hogy nagyon is adsz te még arra, hogy ki mint mond, hisz akkor nem tetted volna fel a kérdést.

Ezzel a technikával inkább egy p*csnek fognak hinni, minthogy keménynek és szerintem nem sokat fogsz elérni az életben ezzel, úgy értem, ha mindent leszarsz, akkor még ha el is fogsz érni valamit, akkor az se fog számítani, mert azt is le fogod szarni.

19L

2012. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Elég gáz vagy... Nálam maximum beszédtéma lennél, akit kiröhögünk a barátnőimmel. A régi éned is meg a mostani is.
2012. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Inkább el sem olvasom az előző hozzászólásokat, mert már attól megfordult a gyomrom, amit a kérdés feltevéskor írtál.. Igen remek úton haladsz afelé, hogy egy viszonylag elviselhető emberből, egy olyanná válj, akit mindenki csak lenéz és kiröhögik, a lányok taszítónak találják, de legalább ő menőnek érzi magát.. Egy bemutató farkas a profil képed, nem vagy facebook chaten?.. Húha de menő.. Ember, egyetemre jársz, ideje lenne rájönni, hogy az élet nem a facebook-ból meg a szexből áll.. Bizonyítsd azt, hogy okos vagy, tanuljál, bizonyítsd azt, hogy illedelmes vagy.. mert ezek mondjuk értékek, az hogy hány lánnyal voltál együtt, az egész más körökben érték..ismertem olyan embereket, akikre pont ez volt a jellemző, csak ők akkor 14-15 évesek voltak.. Komolyan nem értem, hogy miért érzik úgy az emberek, hogy ettől felsőbb rendűek.. Ezt nem is tudom mi neveli bele az emberbe.. mert, te az egyetemre fogod, de én már jó pár éve tapasztalom, hogy azért a többség felnő az egyetemen és nem még gázabb lesz, mint te.. Ennyi idősen sajnos már nem használna az ssem, ha bezárnának egy szobába, hogy ülj le fiam és gondolkodj kicsit.. Sok mindenkit bántanak, de arra nem a a megfelelő válasz, hogy akkor majd én is mindenkit.. Hogy nem vagyok elég jó a nőknek, akkor én is beléjük taposok.. Ha nem tudsz megfelelni másoknak az nem baj, de ha erre az a válasz, hogy akkor nem is próbálok és megutáltatom magam, az már igen.. A magánytól nem lesz boldogabb az ember... 23/L
2012. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy D: (már megbocsás) sőt a hideg is kirázott, amíg ezt elolvastam, olyan furcsa személyiséged lehet a leírtak alapján. 18/L
2012. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Te kérdező, marha vicces, hogy fele választ törölgetted, amiket te válaszoltál nekik azt meg otthagytad :D (tegnapi vagyok egyébként)- csak erre reagálok:


"Ne gondolkozz.

Meg simán lehet, hogy kövér vagy meg ronda úgyhogy nem is akarok majd dugni veled. Jobb ha még most kiderül mi a stájsz."


Te tudod. Az is lehet, hogy nem akarnál, de őszintén szólva teszek rá. A te dolgod.

Sose érdekelt, mit gondolnak rólam, pont így értem el, hogy a legvonzóbb pasik fussanak utánam. :)


Ilyen kínálat mellett, ha van ember aki nem akar velem dugni, az azt hiszem nem az én problémám. :D

2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Off az utolsónak: a kérdező nem tud választ törölni, csak a moderátorok.
2012. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
77%
Akkor talán jelentette a moderátornak a válaszokat (nem jól fejeztem ki magam).
2012. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!