Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek jó pontok egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jó pontok egy lánynál?

Figyelt kérdés
Rocker, motorozik, imád bulizni/koncertekre járni, inkább fiúkkal van , mert a lányos "milyen ruhát vegyek fel" témákat nem bírja, nem cigizik, alkalomadtán iszik, szeret olvasni, szeret operába járni, pihent agyú, tud főzni. Meg hasonlók... ha ezeket halljátok egy lányról, akkor mit gondoltok? Egy értelmes lányt képzeltek el?

2012. szept. 25. 21:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:D

9# Tökéletes leírást adtál, szinte mindenben igazat adok neked. Tudom, hogy ezt nem sértésnek szántad, csak hozzá fűzném, hogy nem érzem magam ettől többnek, mert nagyon jól tudom, hogy lehet valaki okos, de ha adott egy hülye aki sokkal kedvesebb/szimpatikusabb az előbb említettnél ,akkor szívesebben vagyok vele. Azon kívül szinte minden passzol.:))


Még egyszer köszi a válaszokat!:)

2012. szept. 26. 16:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezekből nem derül ki, hogy értelmes-e. És az értelem nem is keverendő össze az IQ-val. Az a lány értelmes, aki megérti, azt a személyt, akihez tartozik.
2013. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!