Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek jó pontok egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jó pontok egy lánynál?

Figyelt kérdés
Rocker, motorozik, imád bulizni/koncertekre járni, inkább fiúkkal van , mert a lányos "milyen ruhát vegyek fel" témákat nem bírja, nem cigizik, alkalomadtán iszik, szeret olvasni, szeret operába járni, pihent agyú, tud főzni. Meg hasonlók... ha ezeket halljátok egy lányról, akkor mit gondoltok? Egy értelmes lányt képzeltek el?

2012. szept. 25. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erdekes emberke lehet. Bar en lany vagyok, s nem rocker, de meglehet hogy lenne kozos temank.
2012. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Bár a pasik szeretik a cicababákat,mert azokat lehet mutogatni a haveroknak, s h fiúbarátaid vannak...az meg inkább féltékennyé teszi a pasid,mint örül neki.
2012. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:
talán...de majdnem minden nőnek más 10 pont szerepel a listáján amit pipálgat :)
2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
első elképzelésem egy vad csajszi. "egy értelmes lányt" kérdésedre, a második kép hogy kicsit kötöszködős, ostoba. Fő kérdésedre pedig válaszolva az, hogy jó pont-e nézőpont kérdése. Én például nem szeretem ha a barátnőm fiúkkal haverkodik, bulizik. én a nyugis életet/lányokat szeretem. De másnak biztos hogy bejön, nem hangzik rosszul. Tud főzni? ez jó lenne, ha az alap dolgokba tartozna :) (nem azért mert nő, akkor főzzön, hanem a pasikat a farkukon kívül a hasukkal is meg lehet fogni)
2012. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, már tapasztaltam ezt a mutogatós dolgot...:D Nos, én erre csak azt tudom mondani, hogy ilyen fiúkkal szóba sem érdemes állni...:) :/

Tudom, de hát mit lehet tenni, aki elhiszi amit írtam elhiszi, aki nem, az nem.:D Én sem szoktam ilyesmiket elhinni.xD

2012. szept. 25. 22:07
 6/12 A kérdező kommentje:

Áh, a főzés manapság nem alap tudás már a nőknél. /Szerintem... Legalábbis a tapasztalataim, nőkkel kapcsolatosan e-téren elég rosszak..../ Kötözködőnek, néha kötözködő vagyok, de ostobának még nem neveztek.

Gondolom, hogy a fiúk nem örülnek neki, de ha egyszer a lányokkal nincsen mindig meg a közös téma.:/ Engem nem igazán érdekel az ID meg ezek, inkább beszélek a fiúkkal a motorokról, politikáról meg ilyesmi...

2012. szept. 25. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi aztan allatian hasonlitunk! Jesszus ha tudnad milyen regota keresek valajit aki megert. Basszus olyan mintha magamrol olvasnek. Tudod mit csajszi ha van kedved megismerni varom a privit. Ha nem hat maradnak a fiu haverok.
2012. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jófej lehetsz.
2012. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy fiatal lányt képzelek el, aki az okosabbak közé tartozik, de meg van benne az a negatív tulajdonság, hogy lázad a kora, a neme ellen, mert ettől érzi magát többnek, mint a sima lányok a korosztályában.. Az a típus, aki lenézi a plázacicákat, mert azok lenézik a rockereket.. Logikusan gondolkodik, mert tudja, hogy azzal, hogy azt hirdeti magáról, hogy utálja a csajos témákat, fiúsnak tűnik, de azért, hogy mégis érdeklődjenek iránta a fiúk odaírja a sor végére, hogy tud főzni.. Összevonva: rendes, értelmes lánynak tűnsz, de attól, hogy kerülöd a lányos dolgokat vagy, hogy tudsz a politikáról beszélgetni még nem leszel több vagy más. Legyél rá büszke, amit tudsz, de ne azért, hogy ezekkel másoknak vagánykodj, hanem saját magad miatt.. Ezt nem sértésnek szántam, remélem érted.. Én erre gondolok, azok alapján, amit olvastam.. De nyilván egy 16 éves srác, vagy egy 80 éves ember megint egészen mást gondol..:)
2012. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igenis értelmes lányt képzelek el. Ha jól is nézel ki, akkor te vagy az ideális csaj számomra:)
2012. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!