Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit, akit mindennap látsz, de tudod hogy sosem lesz a tiéd?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Ha mindennap látod, akkor nehezebben... de inkább hogy sehogy... valahogy csökkenteni kéne a találkozások számát mert így sokkal többet fogsz szenvedni! hidd el nekem..
2012. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Tudom,de az osztálytársamat nehezen tudom likvidálni:D
2012. szept. 15. 15:23
 13/25 anonim ***** válasza:
Egy kis büszkeség? Nekem sose kellett, akinek én nem!!!!!!!
2012. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ismerős érzés :S engwem egy másik személy rángatott ki a levertségből, mai napig együtt vagyunk és közös jövőt tervezünk.....szóval azt javaslom, h ismerkedj :)
2012. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Persze az van,ugyanazt a komoly,szilárd énemet mutatom ő és mindenki más felé,amit eddig,mert ez tesz engem azzá az emberré,akinek a bőrében jól érzem magam.De attól még az érzéseimet nem tudom megváltoztatni...
2012. szept. 16. 01:05
 16/25 suzy.cica válasza:
100%
véleményem szerint ...nem lehet elfelejteni valakit akit régen vagy még mindig szeretsz...túl kell lépned rajta...el kell döntened magadban,hogy mi a jó neked...és ha már próbáltátok és nem ment mert ezt írtad akkor ezt el kell fogadnod...Azt tanácsolom zárd le magadban...
2012. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 LeGrady válasza:
Az idő vasfoga szépen megrágcsálja majd a dolgot. Nekem is volt már vagy-ő vagy senki típusú érzésem. Addig szenvedsz, ameddig be nem látod, hogy nincs tovább értelme a szenvedésnek. Ha nem szenvedsz, nem is volt igazán fontos. Amikor meg találsz valaki mást, akkor az válik a frissebb, erősebb élménnyé. Ez van, örüljünk, hogy nem élünk több ezer évig - abba egy csomó házasság és válás beleférne :)
2012. szept. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Írtak már itt jó dolgokat, de két "apróságot" kihagytak.

Az egyik, hogy engedd el. Fából ne akarj vaskarikát, se vasból fakarikát, mert lehet, hogy ha teljesülne is a kívánságod, és párkapcsolat lenne, csak gyilkolnátok egymást.

Meg kell tanulni az elengedést, a lezárást, és ez egy belső (lelki érési) folyamat.

A másik, meg kell tanulnod elfogadni, szeretni magad. Akkor mások számára is vonzóbb leszel.

Fontos, hogy leszokj az önsajnálatról.

Amikor róla ábrándozol, és ez tudatosul, irányítsd el a gondolataidat, egy pozitívabb kép felé (mit, kit adhat az élet még, ezzel csökkented az gondolatok negatív érzelmi töltését)

2012. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 macilány12 ***** válasza:
üdv mindenkinek. sajna ez nem igy müködik. aki még nem volt ilyen helyzetben az nem tudja milyen érzés át élni vagy szenvedni. nekem ez a véleményem.
2012. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Ha nem erősited magadban napról napra azt, hogy mennyire szereted, próbálsz más dolgokra is összpontositani, egy idő után eltompul az emlék...(nálam legalábbis valamennyire bejött) Azt nem mondom, hogy el fogod tudni felejteni, de valószinűleg már nem fog benned olyan élénken élni.

Minél többet strapálod magad azzal, hogy elfelejtsd, annál nehezebben fog menni.

2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!