Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nektek bejön? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nektek bejön? Egy ilyen alakú lány 1től10ig milyennek számít? Nem túl telt? Fontos! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

60 kg vagyok, 167 cm. az arányaim: 93-73-84 (mell-derék-csípő) a mellbőségem engem kissé zavar, túl nagynak tartom, 85d-s melltartót kell hordanom..barátnőim viszont egyfolytában mondják, hogy jó az alakom, és hogy ők is ilyet szeretnének..Barátomnak is tetszik, de én szívesebben elképzelném magam vékonyabban, kicsit kisebb mellekkel és derékkal. Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak az ilyen alak tetszik, vagy milyennek gondoljátok? Lányok válaszát is szívesen fogadom, ők milyennek gondolják.. Köszönöm előre is :)

16/L



2012. szept. 9. 09:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
jol nezel ki sztem is, az xlabon pedig lehet segiteni :)
2012. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Leirod a neved privibe es megnezlek fb~n. Ugy izombol tudlak majd pontozni... :D
2012. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
az egyértelmű válasz, ha azt mondom, szívem szerint letépném a bugyidat és vadul nyalnám az ánuszod?
2012. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem te raktad ki egyszer azt a kérdést, h "fiúk, hogy tetszik a hasam????" Amúgy szerintem tök jól nézel ki, és jó a barátodnak, h ilyen szép alakú barátnője van! 25/f
2013. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szia drága kérdező!


Egy fényesebb helyen készült képet küldhetnél, mert ebből semmit nem látok :((


Jöhet privátban is, vagy e-mailen (privátban adok e-mail elérhetőséget)

22f

2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
ha van barátod, akinek tetszel, akkor nem tök mindegy hogy a többi srácnak mi jön be???
2013. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!