Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nektek bejön? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nektek bejön? Egy ilyen alakú lány 1től10ig milyennek számít? Nem túl telt? Fontos! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

60 kg vagyok, 167 cm. az arányaim: 93-73-84 (mell-derék-csípő) a mellbőségem engem kissé zavar, túl nagynak tartom, 85d-s melltartót kell hordanom..barátnőim viszont egyfolytában mondják, hogy jó az alakom, és hogy ők is ilyet szeretnének..Barátomnak is tetszik, de én szívesebben elképzelném magam vékonyabban, kicsit kisebb mellekkel és derékkal. Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak az ilyen alak tetszik, vagy milyennek gondoljátok? Lányok válaszát is szívesen fogadom, ők milyennek gondolják.. Köszönöm előre is :)

16/L



2012. szept. 9. 09:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egyben van az alakod, keskeny a csípőd és ahhoz képest széles a derekad... Edzened kéne derékra hogy ne legyél tömb. Amúgy szép vékony vagy.
2012. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
szerintem sok srác egyet ért velem abban h csak a kutyák játszanak csontokkal volt egy haverom aki mindig azt mondta h az a baj szegény nagyon vékony csajokkal h a szexre kerül a sor ő nem akarja látni h mozog a hasába a farka és lássuk be igaza van ja és szerintem eléggé ott vagy a szeren :D
2012. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy mindenkinek úgy sem fogsz tetszeni. Én sem bírom az anorexiás modellcsajokat, mert annak meg a csontja böki a bőrét és az szerintem egyáltalán nem szexi, sőt...


Ha ebből még fogysz, akkor meg lehet hogy a barátodnak nem fogsz tetszeni, de másnak igen. Ilyen a világ, te meg eldöntöd, hogy ki és mi a fontos neked...

2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
De jó! Neked is x lábad van!
2012. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Tökéletesen nézel ki nemtom mi a bajod... Ne csinálj magaddal semmit mert akkor már lehet hogy a barátodnak se fog tetszeni :-)
2012. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,véleményeket mindenkinek :)

Utolsó előtti..igen x lábam van, de hát ez van sajnos:S

2012. szept. 12. 14:20
 17/36 anonim ***** válasza:
csinos!!
2012. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Miért ilyen sötét képet tettél fel?
2012. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#18-as : szerintem így is minden kivehető az alakomból, nem direkt lett sötét a kép.
2012. szept. 13. 15:03
 20/36 anonim ***** válasza:
6-7-es csajnál nem lehetsz jobb. 7esnek is max az alsó harmadáig lehetsz.
2012. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!