Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nektek bejön? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nektek bejön? Egy ilyen alakú lány 1től10ig milyennek számít? Nem túl telt? Fontos! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

60 kg vagyok, 167 cm. az arányaim: 93-73-84 (mell-derék-csípő) a mellbőségem engem kissé zavar, túl nagynak tartom, 85d-s melltartót kell hordanom..barátnőim viszont egyfolytában mondják, hogy jó az alakom, és hogy ők is ilyet szeretnének..Barátomnak is tetszik, de én szívesebben elképzelném magam vékonyabban, kicsit kisebb mellekkel és derékkal. Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak az ilyen alak tetszik, vagy milyennek gondoljátok? Lányok válaszát is szívesen fogadom, ők milyennek gondolják.. Köszönöm előre is :)

16/L



2012. szept. 9. 09:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak, barátnőidnek tetszik. Akkor mi a gond? Mindenkinek úgy sem fog tetszeni, akár hogy is nézel ki...
2012. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mellből az átlagost, vagy annál kisebbet kedvelem, a többivel így számok alapján nincs bajom. 6-7
2012. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna egy arc nélküli fürdőruhás kép. A számok annyira nem mondanak semmit, nem mindegy pl. hogy milyen a testzsír arányod.
2012. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek sincs semmi értelme.
2012. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogy tipikus tinédzser vagy... idővel kinövöd ezt is.


23/L

2012. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

ha van barátod...akkor miért érdekel a többi fiú véleménye?

...

2012. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Ezek csak számok ebből én rohadtul meg nem mondom neked hogy hogy ez bejön-e és nem is fogom leméregetni.Modellezz le egy képet vagy csinálj egyet és azt rakd ki mert amúgy csak lányok fognak értékelni kb. :)
2012. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

[link]

tessék itt a kép .


ma 10:29- mert én saját magamnak is szeretnék megfelelni, nem csak a barátomnak.. és ezért szeretem tudni mások véleményét, kíváncsiságból. ugyanúgy a negatív és a pozitív véleményeket.

2012. szept. 9. 10:36
 9/36 anonim ***** válasza:
Ennél kisebb mell és derék. Hova?? Minek?? Ez így jó, ahogy van...
2012. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Aaa 6-7-et emelem 8-9-re kép alapján!
2012. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!