Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nektek bejön? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nektek bejön? Egy ilyen alakú lány 1től10ig milyennek számít? Nem túl telt? Fontos! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

60 kg vagyok, 167 cm. az arányaim: 93-73-84 (mell-derék-csípő) a mellbőségem engem kissé zavar, túl nagynak tartom, 85d-s melltartót kell hordanom..barátnőim viszont egyfolytában mondják, hogy jó az alakom, és hogy ők is ilyet szeretnének..Barátomnak is tetszik, de én szívesebben elképzelném magam vékonyabban, kicsit kisebb mellekkel és derékkal. Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak az ilyen alak tetszik, vagy milyennek gondoljátok? Lányok válaszát is szívesen fogadom, ők milyennek gondolják.. Köszönöm előre is :)

16/L



2012. szept. 9. 09:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Jesszus, kép alapján nekem ez a tökéletes:) A mellbőség ne zavarjon, tényleg ez jön be a fiúk 95%-ának, ha meg a barátnőid is irigylik az külön jó:D Irígylem a barátod, én is évek óta keresek ilyen testalkatú lányt:D
2012. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
A feltett kép minősége uzán ( silány másolat ) még azt sem érdemled, hogy válaszoljunk !
2012. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ja, és igen: 9-9.5:) 21-es voltam:D
2012. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

9es nő??????????


te jó ég, te most ezzel akarsz udvarolni? Mekkora papucs...atyaég

2012. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

21-es: hát köszönöm:)

22-es: Másolat?:D Te úristen. Mi értelme lenne másolt képről véleményt kérnem? Nem szoktam így unatkozni, de felőlem gondold azt, hogy másolat :D:DDD

24-es Nem igazán értem a válaszodat (?)

2012. okt. 5. 15:47
 26/36 anonim ***** válasza:

24 - es erdekes valaszt irt :)) Ezzel vagy a nemtetszeset akarta kifejezni, vagy csak siman kötekedhetnek, de a neativ kritika is kritika, el kell fogadni :)


Egyebkent szerintem nagyonis tkeletes vagy, ugy ahogy vagy, nincs okod arra, hogy elegedetlen legymagaddal. Ha 90 kilo lennel, es erröl a teströl almodoznal, hgy ilyen szeretnel lenni, megertenem, hogy nem felelsz meg önmagadnak, igy nem ertelek meg. Mindenki szamara mas a szep... Tanuld megmagad elfogadni, mert amig magadat nem fogadod el, addig ne vard, hogy maok elfogadjanak!

2012. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
amig olyan egyetemre jártam, ahol nem voltak lányok, addig nekem is minden lány gyönyörünek tünt, már csak azért is, mert lány. De miota sok lánnyal kavartam már azért jobban érzem a különbségeket. És meg kell mondjam, ez a test olyan messze van a 9estöl mint makó az andromédától.
2012. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó az alakod! Irígykedem a pasidra!

P.

2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Tökéletes! :) 22/F
2012. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ha kisebb lenne a melled, akkor meg azzal lenne problémád. Mintha a nőknél felvételi követelmény lenne, hogy a gyönyörű testével elégedetlen legyen...


Nagyon jó alakod van, az általad áhított vékonyabb alak is nagyon szép, de a szomszédé mindig zöldebb.

2012. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!