Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk leginkább. szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk leginkább. szakítanátok azért a barátnőtökkel, mert 16 évesen 52kg?

Figyelt kérdés
ha 16 éves barátnőtök lenne,hány kg amit "elvártok"???
2009. júl. 26. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A legutóbbi barátod egy p*cs volt. Nekem arányosnak tűnik az alkatod. Milyen pasi az, aki ilyesmiért elhagy? Nem kéne ezen görcsölnöd az ilyen s*ggfejek miatt. Hidd el, a legtöbb srác nem ilyen!

22/L

2009. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez hülyeség!

Én is lány vagyok, megjegyzem pont 163 cm magas vagyok, csak nem 52, hanem 51 kg. Nekem ugyan nincsen barátom, de ettől miért hagyna el? Szerintem semmi baj nincsen vele.

Megnyugtatlak, lehet hogy soványnak nézünk így ki, egyesek szerint, nekem is sokan mondják. Engem meg nem érdekel. Szerintem pont jó testalkat. És hízni én sem tudok, bár néha szeretnék, de ha nem hát nem :D Fogyni viszont nem fogyok, akkor meg minek aggódni? Ne aggódj, aki emiatt elhagy az, mint már írták egy idióta. A lényeg az, hogy ne aggódj és, ha te így elfogadod magadat, akkor mindjárt másképp látod a világot :)

2009. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja és én 17 éves vagyok. :) És nemcsak azt mondják, hogy sovány vagyok, hanem sokan irigylik is az alakom :) Nagyon sokan szeretnék azt, hogy ne hízzanak. :)
2009. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!