Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi az istent jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi az istent jelent?

Figyelt kérdés

Múltkor elmentem néhány rokonommal és az ismerőseikkel bulizni.Az egyik rokonom barátnőjének a nővére állítólag egész végig mosolygott rám,meg el is hívott táncolni,meg azt is kérdezte,hogy elmegyek-e vele innivalóért.Egész végig mindenki jókat nevetett a hülye vicceimen,már amikor magamnál voltam,mert a doboz sör amit ittam eléggé betett nekem,mert nem igazán bírom a piát.11-kor leléptem a buliból a lány finoman adott 2 pofont utána meg 2 puszit.De egyik rokonom azt mondta,hogy ő úgy tudja van barátja.Szóval nem tudom,hogy ezt hogyan értelmezzem.

Remélem érthető amit leírtam.Ha kicsit kusza lett akkor bocsi.



2012. aug. 25. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megértetted volna, ha nem lépsz le 11kor :D
2012. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Nem voltam akkor már magamnál.Konkrétan a 80%-ára nem emlékszem annak amiket mondtam.
2012. aug. 26. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, megértetted volna :D Nem akarom lelőni a poént, de istenem, hány éves vagy? :D
2012. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a csaj részeg volt ... valószínűleg tetszel neki de ennyi :)
2012. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A csaj nem volt részeg.Amúgy 21 éves vagyok.
2012. aug. 26. 00:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Érdemes próbálkozni nála?
2012. aug. 26. 00:04
 7/14 anonim ***** válasza:
érdemes, de inkább csak finoman puhatolózz, ha tetszik, vesztenivalód nincs, max kiderül hogy semmit nem akar, de akkor legalább kiderült, és nem úgy gondolsz rá mint egy elszalasztott lehetőség :D
2012. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazándiból az egészben az a vicc,hogy nem csak egy rokonom mondta,hogy szerintük tetszettem neki és mind azt mondta,hogy hülye vagyok mert nem vettem a lapot.Valahogy viszont mégsem tudom elhinni az egészet.

De mindegy írtam a lánynak.Aztán majd lesz valami.

2012. aug. 26. 00:16
 9/14 anonim ***** válasza:
majd várjuk a fejleményeket
2012. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azokat én is várom.:D
2012. aug. 26. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!