Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor nagyon szerettetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nagyon szerettetek egy lányt vagy fiút, kértétek istent, hogy adja meg őt nektek? Segített?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 12:31
1 2 3 4
 1/36 Janee_ka ***** válasza:

Én igen segített.

6 napig tartott...

2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha igazán szívből kéred, akkor igenis segít. :) Nekem megadta. :)
2011. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Nem emlékszem már, hogy kértem-e.

De Isten nem erre van, úgy hogy ne kérj főleg ilyen öznő dolgot. Annak az embernek van saját személyisége, érzelme, nem csak egy rohadt báb... Nem fog neked ebben segíteni, nem lenne értelme. Nem lenne jó dolog....Gondold csak jobbban végig. Mi lenne ha én imátkoznék azért, hogy veled d...hassak holnap. Szerinted??? Most akkor szídjam Is..nt?

2011. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak olyan értelemben lehet kérni valakit, ahogy az előző leírta.


Kérheted azt is, hogy megtaláld azt aki hozzád való, azaz a nagy őt, akinek szintén te vagy a nagy ő.

Ezzel szerintem semmi gond nincs.

2011. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne szídd Istent... Figyelj. Én hiszek Istenben és hiszem azt hogy ő a mi mindennapjainkkal ugyanúgy foglalkozik mint bármi mással... De ne tőle várd a csodát. Ő nem cselekedhet helyetted, legfeljebb irányt mutathat. Ahogy a mondás is tartja : Segíts magadon, Isten is megsegít. :)
2011. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mikor valaki igazán hozzám való volt, a sors is segített, hogy összekerüljünk. Viszont előtte, akik nem voltak hozzám valók, azokkal nem nagyon akart sikerülni, mintha még a sors is ellenem lett volna.
2011. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Soft Johnn válasza:
40%
Ja segített spanok vagyunk Istennel multkor is voltunk cigányt verni x"D am ja segített meg egy pohár sör és cigi mellett rábeszélte a csajt azóta is 3asban járunk bulizni!!! x"DDDD
2011. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82% pl. értelmes dolgot kért. Olyat lehet kérni.
2011. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
12%

Isten?? :D

Isten nem veri a cigány embert, mert cigány. Bocs.

Kicsit gondolkozz el a spanjaidon. Nehogy spamokkal végezd.

2011. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
6 évig kértem. Nem segített. A rengeteg hullócsillag sem, amit ez idő alatt láttam...
2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!