Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor nagyon szerettetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nagyon szerettetek egy lányt vagy fiút, kértétek istent, hogy adja meg őt nektek? Segített?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 12:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom nektek megmagyrázni, ha nem érdekel, vagy nem gondolkodtok rajta. De az Isten nem az az izé, ami elterjedt a köznyelvben meg egyes egyházakban. Nem az a bűn, amit bűnnek hisztek. Szerintem az Isten nem büntet, de relatív, hogy mit értünk büntetés alatt. És vajon az rossz dolog egyáltalán rossz? Soha nem fogjuk megtudni az élet és a halál értelmét. Én az tanácsolom, hogy legyetek önmagatok, próbáljatok meg jó lenni, követni a szeretet útját (természetesen nem azt mondom, hogy hagyjátok kihaszálni magatokat). Ha már Istent kéritek, akkor fogadjátok el, ha nem úgy lesz, ahogy szeretnétek. Vagy megvan az oka, vagy nincs meg az oka. De ezek nagyon elcseszett b...ások, hogy mivel xyz nem lett belém szerelmes, nem hiszek, xyz éhezik, miért engedi ezt Isten, xyz babája meghalt, van szíve az Istennek stb stb...
2011. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy segit.Legfeljebb véletlen folytán és aztán annak tulajdonitod a sikert, hogy Isten meghallgatta az imádat.
2011. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Akkor ha gyakorlatilag nem tesz semmi ilyesmit, mégis mi értelme van hinni? Mert jót nem tesz érted, büntetni nem büntet, legalábbis ezt mondtad.
2011. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 napietus ***** válasza:
én igen. segített. akkor jöttem rá, hogy nagyon meg kell gondolni, miért imádkozunk. lehet, hogy nem véletlenül van úgy, ahogy, és ha megkapjuk amit szeretnénk, az nem lesz jó nekünk. ez történt, persze rövidre zártam a dolgot :D
2011. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

én azt kértem, hogy akit szeretek soha ne felejtsen el, mindig emlékezzen rám, és néha lássam.

eltelt másfél év, nem történt semmi.

aztán felkeresett, hogy mindig eszébejutok, és azóta titokban a szeretőm.

évek óta van barátnője...de nem számít. így is többet kaptam, mint reméltem.

2011. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Akkor ha gyakorlatilag nem tesz semmi ilyesmit, mégis mi értelme van hinni? Mert jót nem tesz érted, büntetni nem büntet, legalábbis ezt mondtad."


Isten majd a túlvilágon lesz aktiv szerintem :). Itt vannak a cselekedetek és azok következményei.Amit teszel magadért az életben kb annyit is kapsz vissza, amilyen ügyesen tudod rendezni a dolgaidat úgy fog alakulni az életed...ha meg tudsz például tanulni csajozni akkor azt a nőt szerzed meg akit akarsz szebbnél szebbet, ha tudod hogy kell a pénzt csinálni akkor gazdaggá tudod tenni magad.Nézd meg a Csúcshatás cimü filmet.Rámutat, hogyha agyilag látnánk a lehetőségeket, bármit tudnánk az életünkben kialakitani.Isten majd a túlvilágon szól bele szerintem, itt meg csakis tőled függ esetleg szerencse néha az ami betesz a dolgokba.

2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 g.csongi válasza:
en sokszor kertem es meg is kaptam,remelem orokke egyutt leszunk.
2011. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ha ez így működik akkor sincs értelme az e világi hitnek. Mi érdekel engem mi vár rám a túlvilágon, már ha van olyan. Meg azok alapján amit leírtál, mi van azokkal akik gyakorlatilag semmit nem tudnak tenni az életükben? Gondolok itt a halálos betegekre, vagy a világvégén lévő éhező, elmaradott, esélytelen emberekre, akiknek semmi lehetőségük nincs.

Kerüljek a pokolra, de szerintem értelmetlen ez az egész. Igazságnak, egyenlőségnek nyoma sincs, akkor meg miről is beszélünk.

2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Hüha, látom itt komoly vallási témába fogtunk.Szerintem számit hogy mit teszel, az határozza meg mi lesz veled a túlvilágon.Viszont az, hogy Isten segit rajtad egy barátnővel ha imádkozol, vagy kiszed a csődből hát nem hinném, azon csak te segithetsz egyedül,hozzáértéssel,céltudatossággal.
2011. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 napietus ***** válasza:

egyébként szerintem Isten nem ad közvetlenül sem párt, sem pénzt, sem hatalmat. Salamon király bölcsességért imádkozott, azt megkapta, és megszerezte vele a többit.


szerintem Isten tud adni bölcsességet annak, aki őszintén tiszta szívből imádkozik érte, hogy átlássa a helyzetét, erőt, hogy változtasson dolgokon, és türelmet, hogy a megváltoztathatatlant elfogadja. és jóakaratot, hogy mindezt jó célra használja. kérjetek, és adatik Nektek.

2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!