Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor nagyon szerettetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nagyon szerettetek egy lányt vagy fiút, kértétek istent, hogy adja meg őt nektek? Segített?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 12:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
hát én kértem tőle kérem tőle de cseszik rám............
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Legalább rendesen írnád: Isten
2011. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy az Etus okos nő.:)
2011. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az életnek és halálnak nem tudjuk mi értelme van. Természetesen lehet hallani ezt, azt, de soha nem tapasztaltuk meg. Ajándék, bűntetés valami egészen más, ez rejtély marad...Nem azért kell jónak lenni, mert félsz valami hatalomtól meg hasonlók. Most meg lehet kérdezni tőlem, hogy akkor minek jónak lenni, ha mocsokkal, bűnnel sokkal többre lehet vinni a világban?? A válasz nem tudom. Én úgy érzem, így helyes és e szerint fogok cselekedni. Hogy ti hogy döntötök, ti döntitek el.
2011. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 g.csongi válasza:
engemet a nagyszuleim vallasosnak neveltek,szuleimet nemnagyon erekelte a dolog.sztem hinni kell Istenbe,napi 5 perc oszinte imadsagnem kerul nekunk sokba es sztem megeri.en olyat kerek tole pl,azt adja nekem ami jo,az nem muszaj 5000000 ft legyen,egy olyan mondat ami sokat jelent mas szemebe.
2011. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérnéd tőle, hogy rendesen tanulj meg magyarul.
2011. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!