Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt ki fogom "nőni"? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki fogom "nőni"? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Ha egy jobb csajjal beszélek(látom, hogy szép melle, jó feneke van, PERSZE NEM AZT BÁMULOM!!) akkor kevésbé jövünk ki jól egymással, mert folyton izgulok/zavarban vagyok.

Bezzeg aki meg nem igazán jön be nekem, azzal meg elvagyok, mint a befőtt!Valamiért bennem van, hogy én hozzá kevés vagyok, meg ilyenek...tudom, hogy ez valami önbizalomhiány is lehet...

Fog ez változni? ki fogom "nőni"?Van köztetek olyan, aki ilyen cipőben já, mint én?


-17 éves srác-

kort én nekmet is légyszi, és ha lehet, minél többen írjatok! Köszi!


2009. júl. 23. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát ezzel énis igy vagyok. szerintem ha több lesz a tapasztalat akkor egyáltalán nem leszünk zavarban.

15/F

2009. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szintén zenész.

Én is így voltam evvel egy időben, de "kifejlesztettem" egy technikát ilyen esetekre, a lényege az hogy úgy viszonyulok hozzájuk mintha nem izgatnának fel, nem tetszenének nekem. És így nem is jövök zavarba.

2009. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

23:18-as hozzászóló vagyok

21/F

2009. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

26/F


Csak kétféleképpen lehet kinőni: szerencsével vagy tudatossággal. Legjobb persze a kettő együtt. Nekem konkrétan így sikerült, hogy mázlim is volt hozzá, de visszatekintve az a meglátásom, hogy ostobaság volt izgulnom. Ha ti ezt még idejekorán felismeritek, sok szenvedéstől megmenekülhettek. :)


A képlet igen egyszerű, alapvetően: ne azt nézzétek, hogy külsőre milyen a lány, hanem hogy személyiségre. És ne azért figyeljetek fel rá, mert k* jó melle van, hanem azért, mert van vele közös témátok, hozzátok hasonlóan gondolkodik, stb. Úgy beszéljetek velük, mintha ők is fiúk lennének, és az égvilágon semmi más célotok nem lenne velük a barátságnál. (Később persze lehet még más is, de eleinte erre még gondolni se kell, mert csak zavaró tényező. Elsőre csak ismerkedni, kapcsolatot építeni, rutint szerezni, a többi ráér)


És ha nem feleltek meg nekik? Nagy cucc, van még száz másik. Örök szabály: villogó zöld lámpa, tömegközlekedési eszköz és nő után sose fuss, mert mindig jön másik. És mindig van még jobb is, így ha egy jóról lemaradsz, az csak annyit jelent, hogy a következő még sokkal jobb is lehet akár.


Nekem pl. 21 évesen volt életemben először barátnőm egyáltalán, de az aztán OLYAN is volt, hogy biz'isten megérte várni, és nem cseréltem volna húsz másik csajra sem. Vele egy évig voltunk együtt, majd azután egy éven belül két barátnőm is lett - a másodikkal pedig össze is házasodtunk és boldogan élünk. Szóval fel a fejjel, fiúk. :)


Röviden: a kulcs egyszerűen a fesztelenség, amit pedig úgy érhettek el, ha tudatosítjátok magatokban, hogy CSAK NYERHETTEK, mert ha egy lány el is megy, még sokkal jobb jöhet helyette. Mindig puszta ismerkedés, barátkozás legyen az alap, így időben ki is derülhet, ha vannak olyan stichjei a lánynak, ami miatt nem is lenne jó vele ennél több. Ha meg rendben van, akkor lehet tovább menni. És MINDIG a személyiség legyen az első. Ezt nem közhelyként puffogtatom, hanem mert a tényállás az, hogy ha a személyiségi egyezés nincs meg, akkor pusztán a külső vonzalom nem fog összetartani egy kapcsolatot, és az pillanatok alatt széthullik.

2009. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele sokáig, csak én lány vagyok. De ha megtalálod azt a lányt, aki hozzád illik, akkor fogsz tudni beszélni vele, és emellett vonzónak is fogod találni. Nem a külső a lényeg ugyebár. Nem vagyok jós, nem tudom, fogsz-e változni, de 17 évesen még erősen fejlődésben vagy, úgyhogy van rá némi esély. Azért próbáélkozz a lányoknál, kitartás!
2009. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

23:21-Én is valami ilyesmin gondolkodtam, hogy "lazábbra" kell venni a dolgot, csak még nem állt bennem össze ennyire a kép, de mostmár igen! Neked külön köszönet!


Írhattok még!

2009. júl. 23. 23:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát bízom benne hogy ki fogom nőni:D

Igaz lány vagyok.Emlékszek az első szerelmemre,hát az nagyon gáz volt.Mindig csak mosolyogtam rá,meg néztem,de sose mertem odamenni hozzá,csak msn-en beszéltünk néha.Aztán az is abba maradt,mert volt egy szemét húzása és inkább hagytam a francba.Nagy boldog voltam,hogy jön a középsuli végre nem ugyan oda fogunk járni és nem látom minden nap(azért elég sz.r érzés volt mindennap látni,főleg mikor a csajával volt...),na erre mikor néztem a neten,hogy felvettek-e láttam az ő nevét.Gondoltam lehet nem is ő az,hiszen a Balogh név nem olyan ritka,meg a keresztneve sem az a nagyon különleges.Tévedtem másnap lehívott az igazgató,odaadta a papírokat,csalódtam ő is oda jön.Úgy hogy még 4évig látom mindennap...:@ De mázlimra legyen mondva,legalább nem leszünk osztálytársak,és lesz ott egy csomó másik srác,biztos lesznek helyesek!:D


Szóval az a lényeg szerintem,hogy önmagunkat adjuk és ne arra koncentráljunk,hogy milyen helyes srác/lány stb...

Gondolj arra,hogy lehet,hogy a lány is ugyanazt gondolja és neki is nehéz ez a dolog:)

14/L

2009. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok... annyira belém nevelték már, hogy jó nők nem rám vágynak, hogy ha valaki kicsit is jól néz ki, máris hagyom... az első barátnőm meg nem a legszebb volt, az a csaj meg senkinek sem kellett... én nem tudom hogy van ez. Mások szerint van átmenet, de kinek mi az átmenet?


Mondjuk hogy van egy csaj, aki nem a legjobb nő, de kedves, aranyos, és édesen tud nézni rám...


Meg az, aki szexi, vadítóan gyönyörű, minden fiúnak ő kell, meg mindenki rám irigykedne... még soha nem volt szerencsém ilyen nőkhöz... ha valaki hasonlít a leírtakra, akkor az biztos jó lehet... csak nem hozzám.


Egy 20 éves örök vesztes.

2009. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"20 éves örök vesztes"-nek üzenem, hogy a nagyon szép lányok kapcsán van még egy fonákja a dolognak: sokszor megkergülnek a magánytól. És tudod, miért? Épp azért, mert olyan nagyon szépek, mindenki azt hiszi, hogy á, ez esélytelen, meg biztos van már barátja, meg mindenki érte verseng... és közben meg a lány szabad, és az is marad, mert senki nem mer odamenni hozzá. Szóval ha ilyet látsz, nyugodtan próbálkozz be, mert vesztenivalód nincs (ha elhajt, akkor ugyanott vagy, mintha oda se mentél volna), viszont akár össze is jöhet a dolog, és akkor el se fogod hinni, hogy basszus, micsoda barátnőd van, NEKED... :)))
2009. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Áááá... köszi a biztatást, de kizárt, hogy valaki akarna is valamit egy olyan senkitől, aki én vagyok. Feleslegesen pofára esni meg mi értelme van?
2009. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!