Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú de nem tudom mit csináljak (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 2 évvel idősebb nálam és tetszik. Nem az tetszik ahogy kinéz hanem, hogy ilyen kedves meg jófej. (de nekem mindig úgy tetszett fiú, hogy a kinézet alapján..) eléggé bírják a csajok őt. vagy ő bírja nagyon őket. de annyira, hogy ha egy csaj dobja vagy fordítva akkor elég hamar szerez egy másik barátnőt. Most akkor mit csináljak? Adjak jeleket vagy ne is akarjak vele járni?

légyszíves segítsetek



2012. aug. 20. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy ha egy csaj dobja vagy fordítva akkor elég hamar szerez egy másik barátnőt.


Ez amit ha nem írsz ide akkor érdemes lenne próbálkoznod, de mivel állításod szerint elég hamar szerez barátnőt,így nem érdemes vele foglalkozni, mert ha elkezdtek járni és szakít/szakítasz vele akkor csak te jársz rosszul...én nem kezdenék vele,de én nem döntök helyetted..csak 1 tanács volt nekem volt hasonló szitum nővel és nem jártam jól 8 hónapig...csak ügyesen! :)


19/F

2012. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) majd meglátom, hogy mit akarok
2012. aug. 20. 11:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!