Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vörös hajú srácokról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös hajú srácokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szeplős vagy szeplő nélküli. Szerintetek? Undorító? Szexi? Aranyos? ...?
2009. júl. 18. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

aranyos

valaki csúnya

szép.valaki ronda

szeplős.valaki kevésbé az :D

nem mindenki egyforma ^^

barátom is vöröshajú :] és édesebb nincs nála.különben sem azt nézem,h. hogy néz ki,mikor SZERETEM :]

amúgy aranyos és nem szeplős ^^

2009. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
75%
van akinekjoláll de nekemnemjönbe
2009. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter-es Rupert Grint-nek(Ronald Weasley)eszméletlenül jól áll,szexis :-)
2009. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
pumukli :D
2009. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján nem lehet eldönteni hogy jól néz ki vagy nem. Ahhoz látni kéne. Van akinek jól áll van akinek nem.

Alapjáraton semmi gondom a vörösökkel és szeplősökkel sem.

24L

2009. júl. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ronald Weasley-nek tényleg jól áll. És láttam már helyes vörös hajú srácokat is.:) De pl az egyik évfolyamtársam vörös hajú, szeplős. Neki nem áll jól.:S Mégis van, akinek tetszik.:D Szóval ez egyénfüggő.:)
2009. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vörös kutya, vörös ló, vörös ember egy se jó :DD


Na nemám.

Nekem a vörös hajról általában a volt osztálytársam ugrik be, aki roma volt, és teljesen rám volt tapadva.

Nekem valószínűleg emiatt nem.


De ha megpróbálok teljesen elvonatkoztatni drága alanyunktól, akkor azt mondom, hogy egyáltalán nem undorító, de nem szexi, viszont aranyos. És a szeplő kell, az azzal jár (:

2009. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Vörös hajú a barátom,és szexibb,mint akármelyik barna :) Különleges,sokan megnézik,de nekem már teljesen természetes,hogy vörös.Bár természetesen erre figyeltem fel legelőször.Aztán hogy milyen szép izmai vannak,milyen szép barna szeme,és milyen jó humora.Szóval 1! vörös hajú srác bejön.:)Persze a haj egyáltalán nem meghatározó egy embernél.
2009. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem szexi :D tök aranyosak ^^
2009. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ezzel valahogy úgy vagyok, hogy a vörös hajú pasik vagy baromi ocsmányak, vagy eszméletlenül jól néznek ki. Átmenet meg nincsen. A szeplő nekem oly mindegy, nem baj ha van, és az se ha nincs.
2009. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!