Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket ez nagyon zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy balesetem majdnem egy éve és akkor meg kellet műteni, ezért van egy heg a hasamon, majdnem 10 centiméter hosszú és nem mondanám rá hogy nem látszik, habár pár hónapon belül lesz egy plasztikai műtét ami állítólag 90 %-ban eltünteti de azért nem 100 %..

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha járnál valakivel és mikor arra kerülne a sor hogy összebujtok és meglátnád nagyon érdekelne? Én eléggé szégyenlem nem is szeretek strandra se menni azóta.. :S

17/F


2009. júl. 16. 17:45
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Ha valóban szeretek valakit nem zavar. Sőt,ezáltal még jobban szeretném. Elmondanám,hogy jelenlegi páromnak két műtétje is volt a mellkasán és nagy a heg,de ez engem egyáltalán nem zavar, ezzel együtt szeretem őt és hidd el, onnan jössz rá majd,hogy tényleg szeret egy lány,ha ezzel együtt is elfogad.
2009. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam olyan sráccal akinek az arcán volt több 'csúnya' heg is,és absolút nem érdekel,ráadásul ő csalt meg..:P nem az számít h mi van rajtad hanem h milyen vagy! Aki szeret Téged, az szereti a hegedet is!:) A mostani pasim külsőre tökéletes, de nagyon hama felkapja a vizet és kiabál velem,persze szeretem így is...remélem látni itt az összefüggést!
2009. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Awww *.* Imádom a hegeket. KEvés szexibb dolog van szerintem egy pasin, mint a stigmák. Egyszerűen oda vagyok értük. Nemhogy zavarna, hanem egyenesen örülnék neki!!!


19/L

2009. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

engem 1általán nem zavarna!semmi hátránya nincs!

sztem nem kell az a plasztikai műtét...

2009. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

nem zavar..sőt még különlegessé is tehet...

volt barátomnak a nykán volt elég feltűnő..őt nagyon zavarta és azthitte mindenki azt bámulja..hát nem tudom engem kicsit sem taszitott

2009. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
ha büszkén visleed akkor még szexi is..csak ne mondogasd senkinek h szted csúnya..ha te felvállalod akk az a csajoknak még tetszhet is!
2009. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz ! Ennél sokkal nagyon gondokkal is küzdhetnél..Arról meg nem tehetsz, hogy miért van ott..ott van és kész..emiatt ne stresszelj..szerintem nincs az a bunkó ember akit ez zavarna különösebben..fogadd el maagd, hidd el sok minden könnyebb lesz utána..
2009. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hogy zavarna-e?!

Isten őrizz!! Szerintem nagyon szexi lehet, imádnám az biztos!

2009. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Látod? Ilyenek a nők...örülj neki! Nem kockáztatnám meg,hogy ha egy nő teszi fel ezt a kérdést,hasonló pozitiv válaszokat kapna férfiaktól. Bár való igaz, ha szeretsz valakit,mindenével együtt elfogadod.
2009. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szia! Egy felmérésről hallottam a tv-ben múltkor, amiben pont azt vizsgálták, h a nőknek bejönnek azok a pasik, akiknek van vmiféle hegük. Hogy miért? Ezt azzal magyarázzák, mert h ez ilyen rosszfiús hatást kelt a nőkben, ami ugye vonzó dolog... :D

És azt is megállapították, h ez visszafele nem működik. Tehát a nők sebhelyei nem vonzóak. Szóval csak ne parázz ezen, ahogy láttam pár választ, tényleg igaz a felmérés.

És engem sem zavarna. :)

2009. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!