Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket ez nagyon zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy balesetem majdnem egy éve és akkor meg kellet műteni, ezért van egy heg a hasamon, majdnem 10 centiméter hosszú és nem mondanám rá hogy nem látszik, habár pár hónapon belül lesz egy plasztikai műtét ami állítólag 90 %-ban eltünteti de azért nem 100 %..

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha járnál valakivel és mikor arra kerülne a sor hogy összebujtok és meglátnád nagyon érdekelne? Én eléggé szégyenlem nem is szeretek strandra se menni azóta.. :S

17/F


2009. júl. 16. 17:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom mellkasán is van egy hosszabb heg,nekem nagyon bejön.Tehát csatlakozom az előttem szólókhoz:szexi és férfias.;)
2009. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat, nem ilyenekre számítottam ez feldobott nagyon :)
2009. júl. 16. 23:58
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
;)
2009. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyan,mint egy harci sérülés :-))

Engem beindít,vad :-) szexi és férfias.

2009. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
dehogy zavarna! szerintem szexi:) és azt a plasztikai műtétet se kell megcsinálnod.
2009. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
viccelsz? én irigylem! a csajok oda vannak érte! viszont ne vetíts róla, hogy "háborús sérülés", meg ilyen baromságokat, az nem szimpi.
2009. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakin vannak hegek az csak azt mutatja h valami értelmeset is tett az életbe nem csak egész nap plázákba lógatta a hátsóját!!! Ne értsetek félre nem azt akarom mondani h direkt el kell tanyázni csak nem kell szégyellni amit az élet "ránkragasztott"...sztem
2009. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

ha tudja mitöl van akkor miért lenne zavaró? sztem nyugodtan menj strandra és ne foglalkozz vele... szerintem ez lehet szexepil is-ahogy sokan mondták elöttem is-szóval ne szégyelld...

nekem tetszene:D

16/L

2009. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy megjártad Vietnamot, és onnan szerezted :D

Ezek után a barátnőd mindenkinek azt mondaná, hogy veterán pasija van :DDDD


Nem viccelek! :)

Egy baleset mindenkire negatívan hat, sajnálatot, szomorú dolgokat idéz, attól még az én verzióm is jobb, de már mások írtak hasonló katonásakat :)

2009. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én 4éve leforráztam a combom, harmad fokú égési sérülést szenvedtem, sajnos megvan a nyoma. ennek ellenére nem szégyellem, nem igazán tulajdonítok neki figyelmet. Az ilyennek nem szabad! És igen, biztos nagyon szexi is, főleg egy férfin. :) Én lány vagyok, az enyém inkább undorító, mégsem zavar. ha valaki szeret, akkor ez igazán sokadrangú.
2009. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!