Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, titeket ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket ez nagyon zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy balesetem majdnem egy éve és akkor meg kellet műteni, ezért van egy heg a hasamon, majdnem 10 centiméter hosszú és nem mondanám rá hogy nem látszik, habár pár hónapon belül lesz egy plasztikai műtét ami állítólag 90 %-ban eltünteti de azért nem 100 %..

Szóval az lenne a kérdésem hogy ha járnál valakivel és mikor arra kerülne a sor hogy összebujtok és meglátnád nagyon érdekelne? Én eléggé szégyenlem nem is szeretek strandra se menni azóta.. :S

17/F


2009. júl. 16. 17:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem férfias :D
2009. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet szexi is :)

ha meg valaki rákérdez, és szégyenkezel miatta mond azt büszkén röhögve ,hogy cápaharapás :D jobb kedvetek lesz , és még az egódat is tudod növelni vele :)

2009. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi szégyellnivaló nincs. Különben is, ha már arra kerülne a sor, nem ez kötné le a figyelmem:D

Én tavaly kegyetlenül elnyaltam és megmaradt a heg a lábamon, nem nagyon látszik, de tudom, hogy ott van, ennek ellenére nem foglalkozom vele. Ez van, ezt kell szeretni, akinek meg nem tetszik, ne nézzen rá(:

Egy heg annyira nem durva, hogy szakítóok/válóok lehessesn, legalábbis normális emberek esetében szerintem ez nem lehet kérdés.

Ja és sok sikert a műtéthez(:

2009. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ez engem még izgatna is :D szerintem ez tök férfia, és szexi.. persze az enm jó, ogy baleseted volt :( szegény. és sok sikert a műtéthez!
2009. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Na egy heg miatt biztos, hogy nem reklamálnék. Ha valakivel eljutsz oda, és akkor ezen kezd el nyafogni, hát gratulálni tudok csak neki. Én a helyedben járnék strandra is. Tényleg férfias és szexi. Ne szégyelld már!
2009. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
hülyén hangzik,de szexi:D
2009. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy cseppet sem zavarna. Az én testem se tökéletes. Ha szeretek valakit akkor mindenestül elfogadom. Egyáltalán nem gáz.
2009. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
ha valmelyik lány igazán megszeret, akkor mindenestül szeret!!Tehát a hegeddel együtt is! Egyáltalán ne szégyelld, és az a cápaharapásos ötlet is jó!:D
2009. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azt fogja figyelni egyik lány sem,hogy van e heged,vagy sem. Ez nem ettől függ. Legyél magabiztos. Nem lesz gond:)
2009. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
Az én barátomnak is van egy nagyobb varrás a hasán a régi műtéte miatt, de neki ez a "szexepile":P én imádom
2009. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!