Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek barátnőt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátnőt vagy pasit találjak előbb?

Figyelt kérdés
Nemsokára 20 leszek és már évek óta próbálom leküzdeni valahogy a zárkózottságomat, de az emberektől való félelmem és az állandó szorongásom miatt egyszerűen képtelen vagyok rá.Minden nap elgondolkodok azon, hogy mitől változtam meg ennyire, mi történhetett velem kiskoromba, ami ilyen mély nyomot hagyott bennem.Egyszer vissza is néztem a kiskoromról készített videó felvételeket,mert kíváncsi voltam a múltamra hátha ez segít megtalálni a választ.Egyszerűen nem is ismertem magamra, ahogy láttam azt a vidám, cserfes kislányt,aki mindig a figyelem középpontjába szeretett lenni.Bárcsak megmaradt volna az a személyiségem később is,akkor most nem ülnék itthon egész nap és nem siránkoznék itt gyakorin.Nem ilyennek képzeltem az életemet, nem ezt érdemli egy 19 éves lány.Miért szúrt ki velem ennyire az élet? Ez lenne a sorsom? Ha körbenézek és megnézek egy velem egykorú lányt, mindig elfog az irigység, hogy neki milyen jó élete van(Bulizik, rengeteg barátja van és ott van neki egy fiú is, aki nagyon szereti)Én is úgy szeretnék végre ÉLNI,barátnőkkel bulizni, hülyülni és persze megtalálni azt a srácot, akit nekem szánt a sors.Minden egyes nap alig várom, hogy este legyen, hogy végre az álmaimba menekülhessek.Igaz nem mindig azt álmodom,amit szeretnék, de néha sikerül, és akkor nagyon boldog vagyok.Egyszer pl:azt álmodtam, hogy rengeteg barát vesz körül és mindenki rám figyelt.Csak beszéltem, beszéltem és beszéltem és nem érdekelt, hogy mit szólnak mások.Aztán volt, mikor összejöttem egy nagyon helyes sráccal, aki annyira valóságosnak tűnt.Éreztem az ölelését, a csókját,ami nagyon jól esett.Már szinte szorítottam magamhoz, mert nem akartam, hogy hirtelen semmivé váljon,azt akartam, hogy örökké tartson ez a pillanat.Az a legrosszabb, amikor felébredek és újra elém tárul a valóság,és akkor tudatosul bennem, hogy sajnos ez csak egy szép álom volt, ami úgysem válik valóssá.:((
2012. júl. 21. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismertem egy ugyanilyen 19 éves lányt, mint te, úgy 10 évvel ezelőtt. Az utcára sem volt hajlandó kimenni, ha nem volt muszáj, annyira irtózott az emberektől. A lány most jövőre már 30 lesz, van férje, most született meg az első gyereke, van egy csomó jó barátja... szóval első lépésként próbáld meg azt elhinni, hogy ez neked is sikerülni fog.


Mindenesetre az biztos, hogy valamit tenni kellene érte, mert ha folyton csak otthon ülsz, akkor csak a penész fog rád találni!:)

2012. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírtad tökéletesen az Én életemet, mert Én is így érzem, épp csak annyi a különbség, hogy vannak barátaim, akikkel mehetnék bulizni ide-oda stb csak a foci miatt nincs rá időm, viszont a foci meg nem úgy alakul, ahogy szeretném ezért egy frusztrált szar vagyok.

Jah és barátnőm sincs, aki adhatna némi pluszt. Ha értelmes csajjal sikerül beszélgetnem az meg 91283812378127381 km-re lakik tőlem. fml

2012. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 skyysblue válasza:
Szerintem előbb barátnőt érdemes találnod, ehhez pedig nem kell más, minthogy egy picit kimozdulj. Aztán vele megbeszélheted a pasi ügyet is. Bízz magadban! :)
2012. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!