Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy diák, nyári munkán. Egyszerűen ideges vagyok már tőle. mert folyton bámul. De nem csak úgy nézelődik, vagy rajtam felejti a szemét, hanem bámul, amerre megyek, követ a fejével, a folyosón áll és néz, és néz és néz, bebámul a szobámba. Már nagyon elegem van belőle, de nem tudom, hogyan küldjem el a fenébe, nem akarom, hogy cirkusz legyen a dologból. Egy kicsit hendikeppes is, mert semmi értelmes munkát nem tudnak rábízni, csak lézeng. És bámul.

Ez most zaklatás, szóljak-e a főnöknek, vagy simán küldjem el a Bahamákra, vagy mit csináljak?


2012. júl. 17. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hol lenne zaklatás.Idióta örülj hogy tetszel neki.Csak flörtölni szemezni akar szerintem de ha zavar akkor mond meg neki simán nem kell kiakadni egyből ..
2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Tojd

Le

Ha pedig végképp nem bírod megállni a szemébe mond ne a háta mögött másnak.

2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, köszi a leidiótázást. Ha helyes lenne, vagy tetszene, akkor nem zavarna így a dolog. De ő néz ki idiótának, és én nem vagyok rászorulva, hogy ilyenekkel ismerkedjek.
2012. júl. 17. 20:44
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi Frodó, megpróbálom, csak nem könnyű, mert még vécére se tudok úgy menni, hogy nem kövessen a fejével. Mint egy teniszmeccsen.
2012. júl. 17. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem nagyon van tisztában azzal, hogy mit hogyan kéne csinálni, talán csak arra vár, hogy segíts neki, csak nem mer kérdezni. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy esetleg segíthetsz-e neki valamiben..
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tifa, ez jó ötlet. Hátha akkor zavarba jön és odébbáll. Munka szempontjából nem kell vele foglalkoznom (hála Istennek), csak nem tudom kikerülni, hogy ne menjek el mellette vagy ötvenszer.
2012. júl. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!