Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a lelkitárs szó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a lelkitárs szó?

Figyelt kérdés

arról van szó hogy 22éves fiú vagyok és van egy 32éves nőismerősöm. gépen kereszül ismerkedtünk meg, írtam neki 1emailt mert tetszet a honlapja hogy mennyire határozott meg minden. gyakorlailag 1hosszú msn beszélgetés lett a vége, kb 1 vagy 1.5 év. beszéltünk mindenről arról hogy hány fiúja volt miket csinált az ágyban stb. nem volt tabu téma(na 1vlmi volt,de lényegtelen). egyszer azt mondta(írta) nekem hogy én vagyok az ő lelkitársa.


őszintén szóval nem tudtam mit kezdeni vele. nem volt túl sok kapcsolatom(nulla) és én úgyéreztem hogy egyre inkább beleszerettem. de arról is beszéltünk hogy majdnem 10év van köztünk. azóta nem tudom mi van vele...


de mégis érdekelne hogy mire mondta hogy lelkitárs. ő vlmit olyat mondot hogy olyan ember vagyok aki kitalálja a gondolatait is, megse kell szólalnia. de ő részéről egyeltalán nem szerelmet jelentet(legalábbis ezt éreztem mondataiból).


akkor mégis mit jelent? nektek van(nak)(több is akár) lelkitársatok?

személyesen nem találkoztunk(oka: mindenféle hülye kifogás, távolság, nincs idönk összegyeztetni stb...).

kicsit fáj hogy "eltünt".


2009. júl. 11. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Lelkitársnak azt szokták hívni,akivel minden gondolatot megosztunk,megérti a gondjainkat,az élet dolgairól azonosan gondolkodik velünk,de másfajta kapcsolat nincs köztünk.
2009. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lelkitárs tulajdonképpen azt jelenti,hogy mindent elmond neked..bízik benned..és többet érez mint barátság..kezd érezni valamit..kötődik hozzád..:)

ez a lelkitárs..ami igy interneten keresztül nem hiszem,hogy lehet,de ha ő úgy érzi..:)akkor lehet így van..ezt nem tudom! a kor meg nem számit..irj neki nyugodtan..beszéljetek meg egy talit..és szerintem ebből sok jó sülhet ki:) 10 év az semmi..ahhoz képest amiket a mai világba hallani..ez miatt ne görcsölj..sok sikert:)

2009. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos nincs lelkitársam egyikbarátom se oylan ...pasim is kilőve,mostanában nem is foglalkozik velem:((
2009. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy nő a lelkitársam. Mindent megbeszélünk egymással, de semmi szexuális vonzalom nincs köztünk.
2009. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"nő a lelkitársam. Mindent megbeszélünk egymással, "

hát ezt jóbarátnak hívjuk, szerintem.

2009. júl. 12. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy lelkitársam. Legalábbis azt hittemmegmarad annak. Aztán belémszeretett, majd énis belé, szakított egy hülyeség miatt fél év mulva, azóta utál. Tehát a lelkitársság csak egy állapot, plusz nem éri meg ha van:(
2009. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lelki társ több, mint egy puszta barátság, nagyon érzitek egymás lelkének rezdülését, egymásra vagytok hangolódva, fél szavakból megértitek egymást, és azt érzed, hogy bármit elmondasz neki, ő pontosan át tudja érezni, és fordítva.
2009. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

hasonló helyzetben voltam én is. Interneten megismerkedtem valakivel és 1 évig csak msnen beszélgettünk. Sosem volt még ilyen velem, mert egy beszélgetésnél sem éreztem kínlódást vagy unalmat, volt, hogy teljes napon keresztül beszélgettünk. Aztán találkoztunk. Sajnos 220 km távolság volt köztünk, de kéthetente láttuk egymást. Rossz érzés volt tőle mindig elválni. De ma már együtt élünk. Képes volt ide költözni hozzám, oda, ahol még életében nem járt. Sosem hagynám el. Nem voltam még ilyen közeli kapcsolatban senkivel. Pénzünk alig van, de nem cserélném el ezt semmiért.

2010. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez egy elkoptatott szó, mindenfélét értenek alatta már. Szeretetéhes emberek nevezik így azt, akivel egyáltalán tudnak beszélgetni, s aki pozitívan reagál rájuk.


A kérdezőnek: ha egy nő a korábbi szexuális életéről beszél, menekülj! nem férfinak kellesz neki, csak szemetesládának! nem a korkülönbséggel volt a gond.

2014. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legtöbben azt gondolják, hogy a lelkitárs csak a szerelmed lehet. De nem. Az egy olyan személy, aki lehet szerelmed és barátod is (persze akkor nem sima barátság, ez is igaz), a viselkedése és a világról (vagyis minden féle tudomány, vallás, és hasonlók) való gondolkodásotok egészen megegyezik (az ízlésetek az nem biztosan), szinte azonnal úgy érzed, hogy megbízhatsz benne. Amikor én első pár alkalommal kezdtem a lelkitársammal beszélgetni, ismerkedni, akkor előre èreztem hogy mit fog válaszolni (interneten volt az is, de nem onnan ismerem). Ha valaki kiegészítené a válaszom, csak tessék, de az első résszel nem hagyom hogy valaki szembe szegüljön. ;) És egyébként a nő valőszínűleg nem barátként mondta, hanem többként, de egyetértek az előző válaszolóval, azaz inkább ne mennék ebbe bele. De a te döntésed. Neked kell érezned hog tényleg a lelkitársad e, ha pedig nem vag benne biztos, akkor véleményem szerint nem az. :)
2016. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!