Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a lelkitárs, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a lelkitárs, vagy más néven a "nagyŐ"?

Figyelt kérdés
Van, egy ismerősöm, aki szerint az embernek nem csak 1 "NagyŐ" létezik, de szerintem olyan, mindent elsöprő nagy szerelem, ("NagyŐ", lelkitárs) csak egy adódik az Életben.. Mi a véleményetek?
2009. júl. 28. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy megtaláltam a lelkitársam, de 10 év múlva kiderült tévedtem, mert ő összetörte a szívem.Erről ennyit.
2009. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy akik tényleg lelkitársak, ott nem szólhat bele egy 3 fél.. Lehet, hogy elszakadnak egymástól (hónapokra, évekre..) de utána ujra egymásra találnak.. Ha így van, akkor ennek az oka ált. az, hogy külön kell még tanultok valamit...
2009. júl. 28. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy létezik ilyen, de akkor elég ritka, hogy az ember megtalálja Őt. Nekem még nem sikerült.
2009. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre várok mióta az eszemet tudom.

most 30 vagyok, már kezdek lemondani róla, de talán...

2009. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
létezik, de velem sem lesz tökéletes minden. kölcsönös elfogadás, feltétel nélküli szerelem- ennyi kell ahoz, hogy megtaláld.
2009. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem 30 év nem kor,igaz én 23 vagyok, és nem tudhatom, milyen 30nalk lenni, de ne add fel.. :)


Igen, tényleg fontos a kölcsönös elfogadás, de ha megtaláljuk egymást érezni fogjuk, hogy "igen, haza érkeztünk".. :)

2009. júl. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!