Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jót csináltok ma este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jót csináltok ma este a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi a kicsit semmit mondó kérdésért, csak gondoltam felteszem had' irigykedjek. :-(. 32/L vagyok. Mi elvileg ma romantikáznánk egy jó nagyot de a férjecském még mindig bent van a munkahelyen. :-( Én meg egyedül itthon, és még az eső is esik. :-( Nagyon hiányzik, úgy odabújnék most hozzá, de szerintem még egy jó órát várnom kell vele. :-(

Ti csináltok valami kellemeset?


2009. júl. 10. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
én kb 12 óra múlva látom, mert mi is megyünk nyaralni :) most meg épp msnen beszélgetünk
2009. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, én 17/L :D szép estét neked Kedves Kérdező :)
2009. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm,mindenkinek!Megvárjuk aput azt hiszem...


Kismami

2009. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi semmit nem csinálunk, mert most jött meg a menstruációm --AMINEK NAGYON ÖRÜLÖK mert 5 napot késett. Húú....
2009. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát én meg még minimum 2 hétig nem látom, úgyhogy ölnék, ha csak 1-3órát kéne rá várnom. Ráadásul ezalatt nem is fogunk tudni túl sokat beszélni.
2009. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mi most voltunk nyaralni 2 hetet, lehet az a bajom, hogy megszoktam, hogy csak az enyém volt 2 hétig. De még mindig nincs itthon, már felhívtam és megfenyegettem, hogy lefekszem aludni ha nem ér haza 10 percen belül. :-) Állítólag megijedt és rohan, a fotót meg fizethetjük utána ha beleszalad. :-)
2009. júl. 10. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!