Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok a párotokkal, ha idegbajos és lecsapja a telefont?

Figyelt kérdés
kicsit összekaptunk telefonon keresztül, de csak picit. erre nem beszélt tovább, hanem kinyomta. azt sem tudom, miért. mostanában idegbajos. és erre visszahívtam, hogy mivan, de nem vette fel. ezt már sokszor megjátszotta. de persze ha hazamegyek úgy összefog velem veszni, hogy csak lesek. de én mit tegyek? nem fogok megalázkodni neki. írtam egy sms-t, hogy megjött? ja és hogy mit képzel magáról, nem nyomhatja ki csak úgy telefont és még utána fel sem veszi. ez milyen viselkedés?
2010. szept. 30. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magamat ismerve hozzá se szólnék és nem vennék róla tudomást. Nehogy már azt gondolja, bármit megtehet. Elég nagy bunkóság kinyomni a telefont, meg, hogy nem veszi fel utána.. Ezek után ne te alázkodj meg.
2010. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

talán oka van, ha megengedheti magának. nem kell hergelni még inkább.

s igen. ha szereted, igencsak gyorsan próbáld megfejteni, hogy mi lehet a probléma?! talán említette is, csak elmész mellette. ha nem, akkor türelemmel nézz a szemébe és komolyan hallgasd végig!

2010. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Holdtündér ***** válasza:
Én bizony addig tojnék a fejére nagy ívben, míg bocsánatot nem kér. Nehogymár itt hisztizzen kedvére te meg viseld el neki.
2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!