Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek a sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a sokkal magasabb pasikat?

Figyelt kérdés
Néha azt kívánom, bár lennék alacsonyabb. 195 cm vagyok, a legtöbb csaj kb. a vállamig ér. Nem tudom, hogy ez kellemetlen lenne-e nekik egy párkapcsolatban, vagy esetleg pont ellenkezőleg.
2009. júl. 8. 23:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Barátom 195 én pedig 165 :D

Imádom (: Sokkal hamarabb megnézek egy magas pasit, mint egy alacsonyt. Nálam ez hogyismondjam.. alap dolog, hogy a pasi sokkal magasabb.


De persze nagy szerepet játszik benne pl, hogy hány éves vagy, és hogy ekkora magassághoz hány kg. Ez lenne a kérdés, majd ha megtennéd kérlek válaszolj, kíváncsi vagyok.

2009. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, 70 valamennyi kiló. Szóval ehhez a magassághoz elég soványnak mondható.
2009. júl. 9. 00:31
 13/18 anonim ***** válasza:
én is magas vagyok és a barátnőm kisebb jóval de őt nem zavarja egyáltalán.
2009. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Na igen, az sokkal többet számít, hogy ehhez a magassághoz milyen alakod van. Mert egy 195 centis 110 kilós szálfa termetű izmos skandináv favágó az a mintaférfi, de egy 195 centis hirtelennőtt görbehátú pálcikafigura az nem a nők bálványa...
2009. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Barátom 194cm magas én 174 szerintem ideális!! Abszoludt jól néz ki mellettem :DD Egyedül a 69et nemnagyon sikerül megoldani:D
2009. júl. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én abszolút nem szeretem. és igen, zavarna ha a barátom jelentősen magasabb volna tőlem (de szerencsére nem az, csak egy kicsivel magasabb mint én, szóval pont tökéletes ^^).
2009. júl. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem szeretem a nagyon magas pasikat.. 185 centiig még okés..afölött már sok..
2009. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
imádom!!! nem akarsz a pasim lenni??? én még 170 sem vagyok de nagyon bejönni ha ilyen magas lenne a pasim :D egyszerűen fantasztikus :D puxxx neked :)
2009. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!