Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! A kisebb vagy magasabb...

Fiúk! A kisebb vagy magasabb lányokat szeretitek inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A közepesebbeket,mert magasság szempontjából inkább legyen átlagos,és ne égimeszelő se törpe.Bár,ha választani kellene,inkább kisebb legyen,mert ettől olyan aranyos egy lány,és olyan jó érzés "védelmezni" is,ha kicsi és törékeny:)
2009. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál :-) Én 18 éves, 158 cm vagyok, 48 kg, 36-os lábbal. Rám azt mondják h pici vagyok. Érdekesek a visszajelzések, szerintem inkább csak viccelődnek vele :D Már megszoktam végül is :-)

Amúgy nemrég vettem észre, h volt már hasonló kérdés, szóval már várom a "Ilyen már volt" "Nem unjátok még" c. hozzászólásokat :D

2009. ápr. 8. 11:25
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen már volt,nem unod még?:xD
2009. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 22 éves lány vagyok, 160 cm, 43kg és 35-36-os a lábméretem! Én szeretem, hogy alacsony vagyok, régen csúfoltak, de nem érdekelt! A barátom 190 cm és vékony, nem tudom hány kg! Jó érzés, hogy ő magasabb és szeretek mellette mutatkozni, mellette biztonságban érzem magam! :) Anyukám mindig mosolyog mikor együtt lát minket, azt mondta cukik vagyunk együtt!
2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az én barátom is 2 méteres :-) Érdekes, pedig így egyikőnk sem kifejezetten a magasakat vagy az alacsonyakat szereti :D Először neki fura volt, de most már el sem tudna képzelni nagyobban :D :-) Rajtunk is mindig mosolyognak :-) 40 centi, azért mégiscsak 40 centi :-):D
2009. ápr. 8. 11:42
 6/19 anonim válasza:
88%
én 162cm vagyok és eddig mindig 190cm körüli barátom volt
2009. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Szerintem egy lány inkább alacsonyabb legyen mint magasabb. Nem mindenkinek égimeszelő férfi jut, és a magas nőből lefaragni nem lehet, de az alacsonyabb magassarkúval kompenzálhatja egy kicsit a különbséget. Nekem eléggé abszurd, hogy egy nő magasabb legyen a párjánál. Egy férfira lehessen felnézni. :) Az olyan biztonságérzetet nyújt.

40 cm különbség két ember között? Oda se neki! :) Bőven belefér, addig, amíg az ember nem rohangál kis székkel, hogy felérje a másikat.


L/168cm

2009. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok :-)
2009. ápr. 8. 12:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Aránylag magas vagyok, 176 cm, és eddig ezzel sem volt senkinek semmi problémája : )
2009. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
magasabb, a modellcsajok is magasak;)
2009. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!