Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! A kisebb vagy magasabb...

Fiúk! A kisebb vagy magasabb lányokat szeretitek inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is töpszli vagyok 153cm és 20 vagyokXD,de cerizem mert én vagyok a babaarcú kislány,akit védelmezni kell,aztán megha oda kerül a sor mindegyik csak néz nagyokatXD
2009. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

egy magas nőnél nincs gyönyörűbb,az alacsonyab is tudják ezt,csak hát sajnos a genetika....

csakis magas csajok jöhetnek szóba nálam.az az alap sztem.

2009. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére ez relatív, kedves utolsó :-)
2009. ápr. 9. 15:33
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én magas lány vagyok (180 cm) és a barátom alacsonyabb nálam. Hm, ilyen a szerelem, én így tetszem neki. Nekem pedig alapvetően a magasabb fiúk jönnek be, aztán mégis..:)
2009. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

ˇegy magas nőnél nincs gyönyörűbb,az alacsonyab is tudják ezt,csak hát sajnos a genetika....

csakis magas csajok jöhetnek szóba nálam.az az alap sztem.ˇ

Számodra nincs gyönyörűbb, de valaki épp ellenkezőleg gondolja, mindenkinek más ugye! Én soha nem agonizáltam azon, hogy magasabbnak kéne lenne, szóval az, hogy az alacsonyak is tudják, szerintem felejtsd el, nem mindenki ezzel van elfoglalva... Az alacsonyak szerencsésebbek, mert ott vannak a szép lábbelik, amivel pillanatok alatt magasabbak lehetnek! Mondjuk ha egy magasabb nő szeretne alacsonyabb lenni, mert zavarja a magassága(hisz van ilyen), azoknak viszont nem ilyen egyszerű ezt a problémát orvosolni! Az meg, hogy mi az alap, hát tudjuk, hogy mindenkinek más, szerencsére... Egyébként a barátomnak eddig mindig magas és testesebb barátnői voltak, én vagyok az első, aki alacsony és karcsú.. Egyébként a 22 éves 160 cm magas válaszoló voltam, akinek majd 2 m magas a barátja.. :)

2009. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

én nem vagyok vmi magas, minden bnőm magasabb... de ez egyáltalán nem számít. volt már eléggé magas barátom, engem kifejezetten zavart h nem érem el ha meg akarom csókolni...

A mostani barátom fél fejnyivel magasabb, és így minden tökéletes vele. :) Még biztos fog nőni, de szerinte jobb ha egy lány kisebb ( nem karcolja a felhőket :D ). Bármikor lazán az ölébe kap, és érzed mellette h biztonságban vagy. :) egyébként attól még h alacsony valaki, a belsője sokat növel magán a kisugárzáson. És akkor már tényleg nem számít az a méregetés !:)

2009. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem az a fontos ,hogy valaki hány cm,tény..de nekem is inkább a magas lányok az ideáljaim, főleg ha emellé az adottság mellé még gyönyörű alak is dukál :)

183 cm/F

2009. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Jó lenne ha nem beszélne mindenki ilyen lenézően a magas lányokról.

Én is az vagyok(183cm,sajnos)és már bocsánat de abszolút nem tehetek róla,ahogy a többi hasonló cipőben járó.

És nem kell még az orrunk alá is dörgölni,hogy igen az alacsonyak vehetnek fel magassarkút ti meg nem...Ezt mi is tudjuk jól.

És ez például elég szenvedés számomra...

Már voltaképpen utálok utcára enni.Hiába mondják,hogy gyönyörű avgyok,meg keresnek fel a modellügynökségek...

SZörnyen érzem magam a bőrömben,többnyire az iylen emberek miatt.

És igen sokan szintén iszonytaos lenézőek,amikor egy 180-190cm-es nő alacsonyabb férfival jelenik meg.

Hát az iyleneknek azt javasolnám,hogy próbáljanak meg keresni egy olyan fiút,aki teljes mértékben megfelel nekik,jóképű,kedves,szeret...stb.stb.Ugye miylen nehéz?Na és akkor még legyen 2m magas is.

Hajrá!


Elszomorító komolyan:(

Az élet nem túl igazságos...

2009. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Már bocsánat. Teljesen egyet értek az előzővel. Már nem azért kedves tömpszli bogaraim, de a magas lányok igen is szebbek!! Képzelj el egy magas nőt, gyönyörű,hosszú lábakkal és nyúlánk testtel,nincs szebb annál. Míg a többi alacsony,kicsi lány el veszik mellette. Nem kell a magasakat sem égi meszelőnek, sem colosnak sem bármi másnak nevezni. Én ezt nem azért mondom, hogy az alacsonyakat bántsam de kihoztátok belőlem. Gondolkodjatok el ezen. Jah és kedves előző ha azt mondják, hogy gyönyörű vagy akkor az úgy is van:) Menj ki az utcára, viseld önmagad és ha pár megjegyzést ejtenek is ne foglalkozz vele, úgy is csak irígykednek. Érezd jól magad keress egy jó magas barátot és élvezd az életet.



További szép napot!

2009. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!