Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki megy idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki megy idén a Meleg Méltóság Menetére?

Figyelt kérdés
Nekem ez lesz az első felvonulásom, nagyon várom már :) Kíváncsi vagyok hányan leszünk ^^

#melegfelvonulás #Meleg Méltóság Menete
2012. jún. 28. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

pont azért,hogy a magadfajták ne csak úgy odavessék nekik azt hogy "ezek"...

én nem megyek de neked jó szórakozást! :)

2012. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
be kéne tiltani az egészet. ok, legyen nekik egy max. 1-2 órás vonulás, de hogy egy hétig ne lehessen bemenni a városba ezek miatt, az már felháborító.
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
én is meleg vagyok.. vagyis leszbikus. de nem mennék el semmi pénzért sem... mert úgy vagyok vele, hogy ha azt akarom, hogy elfogadjanak akkor nem fogok hülyét csinálni magamból és táblákkal rohangálni. De nem bújok el, csak nem leszek magamutogató. Normális hetero pár is 4 fal között tudja csinálni a dolgait, akkor én mért ne?
2012. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

igen megyünk :)


Lt John Smith

bombázótiszt, USAF

2012. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ne dobáld a b*zit!!
2012. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is megyek.Az első válaszoló meg egy bunkó, hogy paradicsommal dobál -,-''''. Lehet , hogy valaki még megenné! Csapágygolyó és csúzli! Na ez a beszéd ;)
2012. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nagyon el vannak egyesek tévedve itt -.-" a felvonulás csak egynapos lesz,de lesznek más programok is azon kívül.
2012. jún. 30. 02:43
 18/22 anonim ***** válasza:

Sosem voltam még, de nem is mennék.. Nem értek egyet a felvonulással és azt sem gondolnám, hogy valaha is elérné a célját. Ja, és mellesleg egyben polgárpukkasztó.


22F meleg

2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Párizsban senki nem pukkad tőle, pedig több, mint félmillió résztvevő van.
2012. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De ez Magyarország ember!
2012. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!