Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beteges? Miért érzem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a legjobb fiúbarátomba , aki mindent megoszt velem , de jobb ha el sem mondom neki mert ő már közölte velem hogy nem tudna engem úgy szeretni de azért lefektetne.... Csak az a probléma ,hogy tudom hogy egy sggfej , de mégis nagyon szeretem és nagyon féltékeny vagyok amikor meséli ,hogy milyen csajokkal volt és neki sosem leszek elég jó , de mindenki másnak igen.Néha már annyira rossz ,hogy megoszt velem mindent ,hogy már rá haragszom és az utálathoz hasonló érzést érzek.Ez beteges ?? miért érzem ezt?? 17/L
2012. jún. 28. 14:32
 1/7 anonim válasza:

azért érzed ezt mert szerelmes csak épp pont a nemjó emberbe...:/

én a te helyedbe elkerülném és megpróbálnám mihamarabb elfelejteni

2012. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő a legjobb barátom és akkor elveszíteném.....
2012. jún. 28. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem beteges, én így voltam egy lány barátommal. Azt mondta, maximum alkalmi kapcsolatot létesítene velem, de nem lenne a barátnőm.

Közbe meséli, hogy ezzel és azzal mit csináltak, nekem meg kés forgott a szívemben

2012. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
remélem majd elmúlik.......
2012. jún. 28. 14:48
 5/7 anonim válasza:

Enis hasonlo helyzetbe voltam a regi legjobb baratommal... Ugyanugy mindent megosztottunk egymassal, egymasban biztunk meg a legjobban. Mondta, hogy szerinte helyes vagyok, orulne, ha en lennek a baratnoje. En meg kezdtem lassan beleszeretni. O kozbe persze eljarkalt csajozni, bulikba seggreszegre inni magat, ahol k*rvakkal flortolgetett... Es ezt mind elmondta nekem, azthittem belehalok. Aztan majdnem ossze is jottunk, de vegul semmi sem lett belole. Sokaig nem beszeltunk, es azalatt az ido alatt ugy ereztem, mintha kioltek volna belolem az eletet is, annyira hianyzott. Majd megint beszelo viszonyba lettunk, de nehany honapra ra osszejott egy masik lannyal. Aztis volt szives kozolni velem, hogy milyen volt amikor eloszor lefekudt azzal a csajjal... Es nekem ezt vegig kellett hallgatni, alig birtam turtoztetni magam, hogy ne sirjak. Es egy ilyenbe vagyok szerelmes meg mostis... de ami a leginkabb faj h elvesztettem a legjobb baratomat, akit mindennel jobban szerettem.:)

Hidd el, jobban jarsz, ha kivered de nagyon gyorsan a fejedbol, mert igy csak megtobbet fogsz szenvedni, azt meg senki sem akarja...:)

Elso, 16/L

2012. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
S*ggfejnek tartod és ő a legjobb barátod? :-O Ez nem ellentmondásos egy kicsit? Szerintem hagyjad a srácot, csak fejfájást fog okozni neked.
2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó 24/F
2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!