Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Örülnétek ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Örülnétek ennek? Csajok! Mit gondoltok jó ötlet?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem a barátomat.mégpedig úgy, hogy egyik este átjön , és a szobámba vacsi várja az ágyon (mert a fél szobám a hatalmas ágyambol áll:D) vacsi: bolognai, egy kis vörös borral, desszertként tiramisu. aztán amikor kiviszem az edényeket a konyhába gyorsan átöltöznék valami szexi fehérnemüben. és neki esnék.. :P nem hagyom hogy sokat egyen mert akkor nem tud mozdulni :D + kellemes zene és gyertyák.. (ugyis rengeteg van a szobámban:)) Nah? vélemény?
2009. júl. 7. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekem lenne ilyen barátnőm aki ilyen meglepetésekkel várja a párját.

Újra kell értelmeznem az életem...::)

2009. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 SzSzili ***** válasza:
100%

csak oda nem égesd a kaját vagy el ne sózd. Amúgy nekem tetszene ha ilyet kapnék. Bár a barátnőmnek fél órát kell könyörögnöm hogy csináljon reggelit :S

22f

2009. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
a te barátnőd legalább csinál reggelit...az enyém még azt se
2009. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Vendéglátást tanulok :) Szoktam neki sütni finomságokat..:) Ösztönöz hogy neki csinálom, igy mindig jó lessz :) de.. koppkoppkopp:) Köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat :) Még várok :)
2009. júl. 8. 03:31
 15/18 anonim ***** válasza:

nálunk ez rendszeres...nem lakunk együtt,de alszik nálam sokat...jön melobol,főzök finomat,alapbol olyanban vagyok,h van h kaja előtt van szex...:D utána vagy süti,vagy jégkrém,meg mindig van direktbe neki olyanok amit szeret.Este együtt pancsi,reggel felébresztem a számmal,csinálok reggelit,és megy melo

muszáj elkényeztetni azt akit imádunk...

22/L

2009. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
PONTOSAN!
2009. júl. 8. 08:47
 17/18 anonim ***** válasza:

azért írta hogy hé.... mert annira tetszik neki az ötlet hogy neki is kellene egy ilyen lány, és hátha nálatok az effajta törődés családi vonás.

Amúgy hogy sikerült? Én sajna bátortalan,szégyenlős vagyok hozzá.....

2009. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan rossz, de nem volt olyan, amilyennek elképzeltem..:) de még mindig együtt vagyunk :D már lassan 2 éve.. jah, ma 21 honap :D

Köszi , hogy igy megkérdezted..:)

2009. dec. 16. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!