Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Örülnétek ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Örülnétek ennek? Csajok! Mit gondoltok jó ötlet?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem a barátomat.mégpedig úgy, hogy egyik este átjön , és a szobámba vacsi várja az ágyon (mert a fél szobám a hatalmas ágyambol áll:D) vacsi: bolognai, egy kis vörös borral, desszertként tiramisu. aztán amikor kiviszem az edényeket a konyhába gyorsan átöltöznék valami szexi fehérnemüben. és neki esnék.. :P nem hagyom hogy sokat egyen mert akkor nem tud mozdulni :D + kellemes zene és gyertyák.. (ugyis rengeteg van a szobámban:)) Nah? vélemény?
2009. júl. 7. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát igen :D sokat ne egyen :D

amúgy szerintem jó ötlet :D:D sok sikert,hajrá:)

am lány voltam

2009. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. júl. 7. 20:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erről sok férfi álmodik. A siker szinte biztos. :) Jó mulatást.
2009. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

óóó

tuti jó lesz!nálam beválna!:D

2009. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom, elég necces... lehet, hogy a gyertyák, meg ketten az ágyon már annyira lázba hozzák, hogy neked esik, még mielőtt te neki eshetnél, tehát elég rizikós akció:D Én azért szívesen belemennék, csak jó lége lehet


L

2009. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pfu köszönöm ám! Önbizalmat keltetek ezekkel a pozitív válaszokkal, ami fontos:)
2009. júl. 7. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hasonlót már én is csináltam és nagyon örült neki a párom


18/L

2009. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül húgod\ nővéred ? :)) korfüggő :D

én biztos nem ugranék fel az ágyról hogy "HÉ TE MEG MIT CSINÁLSZ ??!!!

de ha tetszeni fog barátodnak látni fogod ,....:D

2009. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! Te.. én nem értem amit mondasz :D

Amugy van 1 növérem de nem tartjuk a kapcsolatot. de miért ?:D nem értem miért kérdezted és miez a "HÉ..." magyarázd el kérlek :D

2009. júl. 7. 21:29
 10/18 A kérdező kommentje:
A "HÉ..." mondatodat már értem --> biztos nem fog negativan reagálni arra amit csinálok, igy érted?:D de a hugisat/növéreset magyarázd még el :D
2009. júl. 7. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!