Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Hogyan veszítsem el a szüzess...

"Hogyan veszítsem el a szüzességemet" ötlet. Mit gondoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és szűz. Nincs velem semmi gond, csak burokban tartom magam..A lényeg, hogy van egy külföldi srác, akivel évek óta tartjuk a kapcsolatot, nagyon vonzódunk egymáshoz és pár hét múlva meglátogat. Úgy gondolom ekkor fog megtörténni. Mit gondoltok, meg fogom bánni?
2011. jún. 12. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
istálló
2011. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem igen... látsz jövőt a kapcsolatotoknak?
2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyertya
2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezt csak te tudod, de szerintem nem.
2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külföldi srác ezért gondolom nem hosszútávú látogatást fog tenni, így nem lesz kapcsolat sem ez pedig mivel te állítod, hogy ilyen "burokban tartott" személy vagy... meg fogod bánni. Bánni fogod, hogy megtörtént valakivel akit kedvelsz (azt nem mondhatod, hogy szereted ha csak kapcsolatot tartasz vele, azaz néha beszélgettek) és aztán ő csak felszáll egy repülőre és volt nincs első :p
2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tudhatod, hogy meg fogod-e bánni. A kapcsolattartás nem elég. Amúgy szerintem igen.
2011. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz,ha nem tervezel vele .
2011. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod bánni, hidd el... :(

neki csak egy "skalp" leszel, sőt, egy egész nagy skalp, mivel azzal fog majd hencegni a barátainak, vagy saját magának, hogy elvette egyszer egy magyar lány szüzességét.

2011. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
kalap
2011. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képes, hogy 23 vagy úgy gondolkozol, mint egy 15 éves. Igen, meg fogod bánni. Ha eddig nem vesztetted el, ne egyéjszakásban egy majdnem vad idegennel tedd már. Azt se tudhatod miféle ember, neten mindenki azt mond, amit akar, messziről jött ember meg pláne azt mond amit akar. Lécci az eszeddel gondolkozz, ne mással!:)

Ha mégis megtennéd, óvszer mindenképp legyen nálad!

2011. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!