Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül egy barátnő rengeteg pénzbe?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ha egyenjogúság van miért a férfi fizet mindent a nőnek, hiszen ő is ugyan úgy kap fizetést, már elegem van abból, hogy a nők azt hiszik, hogy az ő "szolgáltatásaikért" fizetnie kell a férfiaknak, miért kéne?Fizessek neki csak mert szóba áll velem meg jár meg szexel?

Én szerelemből akarok valakivel együtt lenni nem eltartani, ez nekik jó üzlet.


2012. jún. 17. 19:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

elsősorban lúzer vagy, másod részben kaptál választ a kérdésedre, és a válasz ha már itt tartunk minden ember szubjektív véleménye, így nem értem miért mondod, hogy ne véleményt mondjunk.


Ezért sír a szád "Én szerelemből akarok valakivel együtt lenni nem eltartani" de amikor mi azt mondjuk szakíts, rinyálsz hogy akkor nem lesz más, hát ha ilyen negatívan állsz hozzá nem is lesz.


"Fizessek neki csak mert szóba áll velem meg jár meg szexel?"

Nem egyáltalán nem kell, mint mondták előttem senki nem kényszerít erre. Ha vallásos barátnőt találsz,a ki tényleg hívő akkor nem ütközöl bele ebbe. Vagy adj lejjebb az igényeidből és a kinézetedhez passzoló lányt keress, vagy pedig nőlj fel és változtass hozzáállásodon és szedj össze egy neked megfelelő lányt, aki testszik és nem a pénzedért van veled.


Felejtsd el ezt a nyafogást. Ha az ismertségi körödben, csak pénznyelő lányok vannak, akkor szintén tegyél érte, hogy kikerülj ebből a közegből. Tudod a barátait megválogatja az ember, szóval ha ilyenek az ismerőseid az vmit elmond rólad is.


Ha meg már amúgy is költöd a pénzed akkor itt van ez, hát ha kigyógyít a bajodból [link]

kellő pénzért kiképeznek

dobd a csajod a megmaradt pénzedből meg ruházz be egy ilyen tanfolyamra, ha már nincs más...

2012. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!