Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábíthatnám el amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el amíg náluk vagyok?

Figyelt kérdés

Megyek barátnőmhöz következő hónapban és nagyon tetszik a bátyja.:) 1 hétig leszek náluk. Mit tehetnék, hogy ez idő alatt eltudjam azt érni, hogy állandóan rám gondoljon, megbolonduljon értem? Hogyan beszéljek vele, meddig menjek el kezdeményezésben esetleg, mit hogyan csináljak, mit vegyek fel alváshoz/otthonra/sétálni stb...Gyerekkorunk óta ismerjük amúgy egymást, így hárman...a sráccal egész gyerekkorunkba bejöttünk kb egymásnak, de nem lett belőle semmi, egyéb okok miatt:)


22 évesek vagyunk a sráccal, a barátnőm 20.



2012. jún. 13. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
csokold meg ha visza csokol be josz. neki te is ha meg nem akkor ne faraszd magad
2012. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ ha jó csaj vagy bármit tehetsz ha csúnya akkor ne erölködj
2012. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogni, mosolyogni, mosolyogni.

Beszelgetes közben mondj olyan szellems valaszt amivel megnevetteted. Egy ket ketertelmü valasszal tudathatod is vele hogy hogy allnak nalad a dolgok. Ha nem veszi a lapot, megmarad viccnek a dolog.

Pizsinek ne tul kihivot, de ne is aggszüznek valot. Rövid naci feleseg es polo. Setahoz spotosan es csinosan(nem rakod ki a cicit, viszont testhez allo).

Probalj neha veletlenül kettesben maradni vele.

Es kerdezd meg a baratnödet hogy mit gondol rolad a batyja.

2012. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja igen azt elfelejtettem írni, hogy sajnos most van barátnője. De haldoklóban van a kapcsolata, mivel a csajszinak eléggé hülye természete van. A srác szülei sem szeretik a lányt, mivel folyton halálra idegesíti a fiút. Én ezen már átrágtam magam párszor, nem csináltam még ilyet, most se akarok ebbe belerondítani, csak egy kis lökést adni neki afelé, hogy jobbat érdemel.


Nem vagyok csúnya..egyáltalán. (mások szerint is) Jó alakom van, szép arcom, stb...szerintem ezért tetszettem neki mindig is, részben:)


Azért nem egy csókkal indítanék, még akkor sem, ha 22 éve ismerjük egymást:D

2012. jún. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!