Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 14-15 éves lányok mindig a náluk nagyobb fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
lány, fiú, náluk, nagyobb, szeretik, szerelem
2012. márc. 14. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a 14-15 éves lányok de a 20-21 éves lányok is az idősebb fiúkat szeretik...
2012. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert a velük egyidős fiúkat éretlennek tartják még.Gyerekesnek vagy ilyesmi.És a tőlük 2-3 évvel idősebb pasikat meg nem.
2012. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a velük egykorú fiúk általában éretlenek (persze van kivétel).De általában az idősebb fiúkkal vannak egy szinten, de persze nem a 18 évessel hanem a 16-15 évessel szerintem, de én 18 évessel nem jönnék össze, mert ő már többet akar, mint én aki 14 éves...
2012. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én 14 vagyok következő hónapban 15 :) és én is az ilyen 3-4 évvel idősebbeket kedvelem. Nem tudom hogy miért de én tök jó fej,normális 18 éveseket ismerek.Persze.. náluk is van olyan hogy nagyon dugni akarnak de akkor is tartják a szintet nem másznak rám nem erőszakoskodnak és tiszteletben tartják HA van pasim.Most is egy 18 éves fiuval kavarok.. :) lassan 19.:) teljesen normális.. sőt 22 évest is ismerek aki ugyan ilyen:) nem kell mindenkit ugyan olyannak gondolni.. annyi különböző ember van..:)
2012. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó

És vajon mért jófej?

Miért teszi?

Szerinted?

Igen azért.

2012. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!