Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül egy barátnő rengeteg pénzbe?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ha egyenjogúság van miért a férfi fizet mindent a nőnek, hiszen ő is ugyan úgy kap fizetést, már elegem van abból, hogy a nők azt hiszik, hogy az ő "szolgáltatásaikért" fizetnie kell a férfiaknak, miért kéne?Fizessek neki csak mert szóba áll velem meg jár meg szexel?

Én szerelemből akarok valakivel együtt lenni nem eltartani, ez nekik jó üzlet.


2012. jún. 17. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerinted egyenjogúság van????
2012. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nincs egyenjogúság, ellenben bunkóság meg a rin*gyóság virágzik. üzenem neked hogy a normális lányok nem kerülnek sokba mert nem a tárcádat hanem a szívedet veszik célba 19/l
2012. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Na még egy tag, aki ribikkel kezd és ezt a normális csajokon veri le... :D

És még egyszer neked is elmondom: édes drága kisfiam... ha nem akarsz pénzt költeni rájuk... AKKOR NE KÖLTS!!! -.-

Ha otthagy egy csaj emiatt, megspórolt neked némi pénzt és időt.

Pénzt csak arról lehet lehúzni, aki hagyja. Ha hagytad, a te hibád.

2012. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van :S
2012. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak tudod, ha nem költök szakít, és akkor nem találok mást, mert ugye rengeteg az elutasítás, az meg nincs rájuk írva, hogy ki normális meg ki nem.Nagyon kevés lánynak jövök be, nem válogathatok, nem tehetem meg, hogy nem adom meg neki ami kell mert akkor ki tudja hány évig leszek egyedül, sajnos ki vannak a férfiak, már akik nem néznek ki jól szolgáltatva a nőknek én ezt látom.
2012. jún. 17. 19:59
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha nem költesz rá akkor szakít? Hát akkor csak költsd rá a pénzedet! Szakítanál, de nem akarsz, mert félsz, hogy nem találsz mást? Akkor továbbra is költsd rá a pénzedet! Azt hiszem ti nagyon megérdemelhetitek egymást!
2012. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de nem érted, hogy másnak nem kellek?!
2012. jún. 17. 20:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Újabb idióta, aki pár ribanc miatt általánosít. :) Hurrrá :D

Engem pl. személy szerint zavar, hogy a barátom semmit nem enged, hogy én fizessek... volt is pár vitánk, de mindegy :D

Szóval ha ilyen hülye vagy, hogy nem keresel normális csajt, akkor edd is meg amit főztél magadnak... :D

18/L

2012. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért nem kellesz másnak, mert látják, hogy egy pénzéhes hülye libával vagy együtt! Szánalom...
2012. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

18L ne hülyézz kislányom!

Még is hol keressek?Mondtam már, snekire nicns ráírva, csak a hülye műkörmökre van eszük meg kitenni a melleiket.Sokakkal ismerkedtem, normális lányoknak nem jöttem be, akkor ez van, nem tetszhetek mindenkinek, épp ez az, hogy csak a pénzéheseknek jövök be, aki normális neki valamiért nem, pl. hogy nem vagyok 185 magas, vagy izmos, vagy nem vagyok túl 10 nőn, szóval ilyenek.

2012. jún. 17. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!