Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül egy barátnő rengeteg pénzbe?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ha egyenjogúság van miért a férfi fizet mindent a nőnek, hiszen ő is ugyan úgy kap fizetést, már elegem van abból, hogy a nők azt hiszik, hogy az ő "szolgáltatásaikért" fizetnie kell a férfiaknak, miért kéne?Fizessek neki csak mert szóba áll velem meg jár meg szexel?

Én szerelemből akarok valakivel együtt lenni nem eltartani, ez nekik jó üzlet.


2012. jún. 17. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező te egy szánalmas, hülye vagy! Csak költsd a pénzt a ribanc barátnődre, aztán gyere ide a GYK-ra sajnáltatni magad! Szerintem ásd el magad nagyon mélyre! Úr isten, hogy ilyen emberek is léteznek....
2012. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
neked könnyű ha kitartanak neked meg smemit nem kell csinálni, én megoldást kértem nem ezt a sárdobálást, én nem vagyok kíváncsi a véleményedre, ha az lennék azt kérdeztem volna
2012. jún. 17. 20:57
 13/22 anonim ***** válasza:
Engem te ne keverj össze a ribanc barátnőddel, engem nem kell eltartani, dolgozom, mint más dolgozni akaró, tudó ember! Mit sír a szád? Hagyd ott a barátnődet, legalább takarítasz meg egy kis pénzt....
2012. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ne mondd már, hogy midnenhol te fizeted a saját belépőd meg amit veszel magadnak :D ilyen nőt nem láttam még
2012. jún. 17. 21:05
 15/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Dolgozol? És a barátnőd dolgozik?
2012. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
28 vagyok, barátnőm meg 27 és mindketten dolgozunk
2012. jún. 17. 21:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kérdésedet is rosszul tetted fel, helyesen így kellett volna," Miért kerül a barátnőm rengeteg pénzbe? "
2012. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem csak ő, az eddigiek is ilyenek voltak, meg midnen nő ilyen akit ismerek, mindegyik elvárja, hogy a pasija fizessen neki mindent, vigye ide oda a saját pénzén, pedig többségben dolgoznak, csak azt a pénzt magukra költik, lehet, hogy te nem vagy ilyen, de ezek szerint nagyon kevés van.
2012. jún. 17. 21:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, én nem ilyen vagyok. Valószínű, hogy neked az ismeretségi köröddel van a baj...Én még mindig azt mondom, szakíts vele! Miért jobb egy olyan kapcsolatban maradni, ahol nem tartanak téged valamire? Én ezt nem értem! Inkább legyél egyedül, mint ilyen körülmények között!
2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a "kislányod" szivi :D :D

Nem tudom, mit vársz... Mindenki leírta, hogy keresned kéne NORMÁLIS barátnőt, erre mindenkit csak oltani tudsz, akkor nagyon nem tudlak sajnálni :D

Sok sikert az élethez :DDD

2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!