Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezzel ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Hogyan lehet ezzel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég jól tudok rajzolni, de ez nálam mindég is személyes dolog volt. Nem vagyok egy társasági ember, de vannak barátaim, ismerőseim. Ők tanácsolták hogy hogy miért nem ismerkedek a rajztudásom által. Nem értem hogy ezt hogy gondolták, vagy hogy ez hogyan lehetséges.

2012. jún. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
most mit vársz?Talán rajzoljam le hogy kell ismerkedni?
2012. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogyan kell :D csak azt nem értem a rajzot hogyan vonjam az egyenletbe.
2012. jún. 16. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé egyértelmű, ülj ki az utcára, és rajzolj embereket. (főleg lányokat persze) mondd hogy valami felvételire készülsz, és élő modellen kell gyakorolnod.


Az első hozzászóló egyébként nem én vagyok, és nagyon remélem hogy nem leszek sokáig 71%-os mert rettenetesen sok ostoba lúzer van közöttük. :D

2012. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szerintem ki fogom próbálni. :)
2012. jún. 16. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :O Én is jól rajzolok,imádom is ezt csinálni. :D Én se vagyok valami társasági lény...Szeretek egyedül lenni.Vannak barátaim,de ők nem igazi barátok... :/
2012. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!