Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a szöveg minden csajnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szöveg minden csajnál, hogy "biztos csak azt akarod"? Valami beidegződés? Mikor megakarok ismerkedni egy csajjal, miért jön mind egyből ezzel a szöveggel?!

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pedig nem nyomulok vagy ilyesmi, de a legtöbb csaj, még a szüzek is ezzel jönnek, nem mintha lenne rosz tapasztalatuk (mivel nincs egyáltalán tapasztalatuk) és mégis.
2011. nov. 29. 14:02
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb szöveg a lekoptatásra.
2011. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
azért mert te mindig "csak azt akarod".
2011. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez lekoptató szöveg? Volt, aki ezt mondta mégis találkozgattunk. Ha le akart volna koptatni akkor nem találkozott volna velem. Nem?
2011. nov. 29. 14:08
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
hülyeség.. d.gjon meg ha akar, nekem is jó lesz, meg neki is :D
2011. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ez a tapasztalat, még ha csak hallotta is. ez után be kell bizonyítanod, hogy nem csak azt akarod!
2011. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
most hallom először...
2011. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális értelmes témákról beszélget velem egy pasi, akkor eszembe sem jut hogy na ez most meg akarna dugni. De a legtöbb pasi nem képes értelmes dologról beszélgetni, csak olyanról amiben szex, nők, és hasonlók vannak.

Ilyesmiről ne kérdezgesd a csajokat, mert azt hiszik csak ez érdekel.

2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
14:30- as megfogalmazta a kielegito valaszt a kerdesedre. Illetve en meg hozza tennem, hogy amig tapasztalatlan voltam addig en is mondogatni szoktam, de idovel ezt megtanultam kiszurni(melyik az a pasi aki tenyleg csak azt akarja). Igy mar folosleges mondogatnom, mert,ha rajovok akkor tovabb allok, ha nem az azt jelenti meglehet bizni az illetoban:)
2011. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha a legtöbb férfi nem lenne egy vadbarom állat,és meg lehetne bennük bízni,akkor szűz-nemszűz lány nem mondaná ezt.... Nyilván nem maguktól találták ki,ha bízhatnánk bennetek,akkor ez nem fordulna elő...! 17/L és nem szűz..
2011. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!