Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a szöveg minden csajnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szöveg minden csajnál, hogy "biztos csak azt akarod"? Valami beidegződés? Mikor megakarok ismerkedni egy csajjal, miért jön mind egyből ezzel a szöveggel?!

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah,és tisztelet a kivételnek!
2011. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert így van, most őszintén, ha nem akarnánk megdugni őket végighallgatnánk azt a sok marhaságot amit össze tudnak hordani... :))))))
2011. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Látod,ez a baj.....Ennyire nincsenek érzelmeitek? Miért jó hogy összeszedsz egy csajt és csak megdugod? Akkor miért nincs egy állandó barátnőd akit megdughatsz? :D Ez olyan gááz..:D ne csodálkozzatok ha kiröhögünk titeket.:D
2011. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

15.43-nak

"Miért jó hogy összeszedsz egy csajt és csak megdugod?"

Ezt ne tőlem kérdezd hanem attól a sok szerencsétlentől (és ez itt most nem sértés akar lenni) aki nap mint nap teszi fel itt a kérdéseket, hogy normális, érzelemmel közeledő fiúk miért nem kellenek a lányoknak?

Nagyon fiatalon én is közéjük tartoztam, de én még időben tudtam váltani, engedtem az evolúciónak és láss csodát lettek csajaim, több is.

15.34-es vagyok.

2011. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"legtöbb pasi nem képes értelmes dologról beszélgetni, csak olyanról amiben szex, nők, és hasonlók vannak.

Ilyesmiről ne kérdezgesd a csajokat, mert azt hiszik csak ez érdekel."


Nem szoktam felhozni a szex témát, amíg nem tartunk ott, hogy egyáltalán beszélni lehessen róla, nem hogy csinálni. Sőt általában a nők jönnek a szex témával elő hamarabb. Vagy ez valami rejtett frusztráltság, meg utálás arra, hogy dugni szeretnének. Nem tudom, őszintén.

2011. nov. 29. 17:03
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Be kell bizonyítanod, hogy nem csak szexet akarsz. Egyébként meg ez az egész szöveg röhejes. Ha tisztában van vele, mi a probléma? Eldöntheti, hogy ínyére van-e a dolog vagy sem, de nem kell az önsajnáltatás meg a dráma.

19L

2011. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lifeishard ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus mondat, amivel tesztelik a szándékaidat, és azt, mennyire vagy "nyuszi". Miért? 1.) Nem szeretik, ha rib@ncnak nézik vagy tartják őket. 2.) Nem szeretik a nyuszikat. (3.) A szexet viszont szeretik. :D) Ha itt füled-farkad behúzod, vagy vehemensen kezdesz tagadni, elbuktál. A legjobb szerintem, ha kijelented, hogy szimpatikusnak találod, ezért meg akarod ismerni, és ha minden klappol, még "az" is lehet belőle...
2011. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Énis mindig eztmondom, eddig föl se tűnt..... De most hogy mondod tényleg! :D
2012. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!